Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg léteznek abortusztúlélők?

Tényleg léteznek abortusztúlélők?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 19:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Néhány éve láttam a tv-ben, hogy egy nő abortuszra ment, azt hitte lezárta a terhességet, s 2 hónap múlva kiderült, hogy megmaradt a terhessége. Tehát létezhet, hogy a magzat "túléli" a beavatkozást, de ez orvosi hiba lehet.
2013. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen léteznek.

[link]

2013. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Én ezt a könyvet olvastam a témáról. Igen, van aki túléli a merényletet. De a könyv szerint az is túlélőnek számít, akinek a sorsával szóban dobálóztak, hogy megtartsam, ne tartsam... és végül megszülethetett.

2013. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%
Pár éve hallottam egy történetet a tévében, 20-30 évében járó lány mesélte el, hogy hirtelen emlékei lettek a magzati korából, egyik pillanatról a másikra, mesélte, hogy nagyon félt rettegett, menekült, nagyon rossz érzés fogta el, azonnal elment az édesanyjához, akitől magyarázatot kért, hogy mi lehetett ez?! Mondta, hogy nagyon szerették őt a szülei nagy szeretetben nevelték fel, mindent megkapott, óvták féltették, az édesanyja sírva nagyon nehezen elmesélte neki, hogy amikor megtudta, hogy terhes, nagyon rossz körülmények között éltek kilátástalan helyzetbe, így abortusz mellett döntött, meg is történt az abortusz, utána derült ki, hogy iker terhesség volt, az egyik baba megmenekült, a másik nem!:(
2013. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam egyszer egy nőt előadást tartani, aki túlélte az abortuszt. A részletekre sajnos már nem nagyon emlékszem.
2013. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a barátnőm így járt.Terhes lett,nem szerette volna megtartani,mert volt már neki 2,elment abortuszra...majd a mensese csak nem jött meg.Terhes maradt.Egészséges kisfia született.
2013. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
De ez hogy lehet:O ilyenről még nem hallottam. Akkor mit szedett ki belőle az "orvos"?
2013. márc. 15. 23:00
 8/38 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom! A hideg futkos a hátamon! Lehet én is így jártam?:S A videót nézve olyan rossz érzés tört rám! Tudtam, hogy engem nem vártak és azt is nemrég tudtam meg, hogy édesanyámnak előttem már volt egy abortusza, de arról nem tudok, hogy engem is megpróbáltak volna elvetetni!:S Mégis bennem is ott volt mindig az érzés, hogy jó kislánynak kell lennem és nagyon sokszor menekülök álmomban.:( Jajj most olyan rosszul érzem magam!:( Lehet megpróbálom kipuhatolni a dolgot, mert ez most baromi érdekes!:S
2013. márc. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Abortusznál a nyálkahártya, meg minden más egy nagy tartályba ürül. Csak UH képes megmutatni, hogy teljesen kiszippantottak mindent.
2013. márc. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
szia kérdező! Itt vagyok! Egy abortusz túlélő :D anyámnál nem kezdték el a műtétet de egy hajszálon múlt. Ott feküdt a műtőasztalon de meggondolta magát az utolsó pillanatban. Már majdnem beadták neki az altatót. De szerencsére szólt h mégis megtart,és leszállt az asztalról :D az a doki aki abortált vna,a születésemnél ő segített világra. Anyám ezt azután mondta el miután megszültem a fiamat,és meséltem neki h sokszor azt álmodom h a kórházban levágja a doki a fiam kezeit és lábait és közben egy fogóval fogja a fejét.
2013. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!