Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki Vácra jár ultrahangra az...

Aki Vácra jár ultrahangra az hogy jár többször? Mennyibe kerül? És hol lehet elintézni ha több uh-ot szeretnék kérni? Mert 31hetes vok és még mindig nem tudom kilakik bent, arra gondoltam elmegyek magamtol hátha megtudom.

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Vácon a Dubecz doki a magánrendelésén bármikor megcsinálja az ultrahangot szerintem. A sogornőm hozzá járt a kislányával. Neki bejött. A posta parknál van a rendelője, de ha érdekel utánakérdezek pontosan. Azt hiszem 8 ezer forint nála egy vizsgálat.
2009. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia:)Köszi hogy válaszoltál:)Aham megkérdezhetnéd nekem hogy hogy müködik ez mert a drágám nem akarja tudatni velem hogy milye van és naon szeretném már tudni hogy ki lakik ott bent:)Köszi még1x:)
2009. szept. 16. 09:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyit akartam kérdezni hogy aki az sztk-ba jár uh-ra az hogy mehet többször?ott kell szolni?vagy hogy müködik?Köszi a válaszokat
2009. szept. 16. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is SZTK-ba járok UH-ra,de én elmentem 4D-re magamtól.Szerintem menjél el,nem érdemes kihagyni.Egyébként ki a dokid?
2009. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia:)Uh-ra a gyurkovicshoz megyek mindig:)Nödokim pedig a félix:)Te kihez jársz?Mikor jön a baba?:)Én nov.20-ra vok kiirva és te?Vácon szülsz majd?:)Amugy mennyibe kerül 1 4d uh?Köszi a választ:)
2009. szept. 16. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még csak 16 hetes vagyok.Fekete Istvánnál fogok szülni.4D UH-on pedig az Újpest Központ 4D UH Rendelőben voltam,9800 Ft volt 45 perc és DVD-t is adtak.Nagyon megérte!
2009. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aham az tök jó és nem is olyan drága:)Hisz az embernek nagy élmény ez:)Köszi szépen hogy irtál és boldog babavárást:)
2009. szept. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!