Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott terhesség...

VargánéG kérdése:

Ki mennyit hízott terhesség alatt? Illetve mennyi idő alatt "szaladt" le?

Figyelt kérdés

25+5 hetes boldog kismami vagyok, 63 kg-val kezdtem a terhességet, most vagyok 80 kg...

Elég soknak tűnik, de mindennek ellenére nem vagyok cukros, és minden a legnagyobb rendben van a pocak kislányommal is, és velem is (leszámítva a vizesedést, de ez más téma:)).


Személyes tapasztalatokat, bevált tippeket, tanácsokat kérnék :)


Előre is köszönöm mindenkinek :)



2013. márc. 17. 19:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1. baba 18 kg plusz ( ebből 15 kg hazajövetelkor már nem volt rajtam mivel nagy része víz volt).

2. baba csak 13 kiló de mindössze 5.tel voltam kevesebb mikor hazajöttem pedig 4300 gramm volt a lányom.

Nem szaladt le sajnos, kemény melóval adtam le 10 kilót.

3. baba most nagyon odafigyelek mit eszek mégis 10 hetesen plusz 2 kg nál járok nem értem miért. Hogy mennyi lesz a vége, fogalmam sincs :-/ és sajnos utána is majd csak kemény melóval fog lemenni , az a gyanúm.

2013. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65 kilóval kezdtem, 88cal mentem szülni, a 6. hónaptól nagyon vizesedtem :( Só és fűszerszegény diétára fogott a dokim, de nem segített, a vizesedés egyre rosszabb lett. 85 kilóval jöttem haza a kórházból, kb a fiam 7-8 hós korára sikerült nagyjából normális alakot elérni, de nem tornáztam soha. A fiam most 13 hónapos, és még mindig van rajtam 6-7 kg plusz, amitől nem tudok megszabadulni.
2013. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

60-al kezdtem, 92 mentem szülni.

1 év alatt ment le!

Szülés után 87 voltam, kb. 3 hónapig egy deka nem ment le!

Keszúlj fel, szülés után fogsz úgy kinézni mint most:)

2013. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 frászkarikaborsó ***** válasza:

50-nel kezdtem, 63-mal mentem szülni.

4 hós baba mellett már 49 voltam...


cukorbeteg diétát tartottam terhesség alatt és után is, azt neked is lehet attól függetlenül hogy nem vagy cukros.

2013. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel 21 kg-ot híztam, ennek nagy része az utolsó 6 hétben jött rám, kis vizesedéssel. Szülés után 9-cel voltam kevesebb, a többitől 2 év alatt sikerült megszabadulni. Másodikkal 14 kg-ot híztam, 7 jött le szülés alatt. Most 5 hónapos a kislányom, még 3kg van rajtam. Viszont 2 gyerek mellett könnyebb fogyni... :-)
2013. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én 19 kilót híztam, 93-mal mentem szülni. Utána 7-8 kiló maradt rajtam. 1 év alatt sikerült 10 kilótól megszabadulnom. Most kevesebb vagyok, mint amennyivel terhes lettem. Most újra fogyózok, még 10-től szeretnék megszabadulni.
2013. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55-ről kezdtem,az elején lement 3 kg,mert nagyon sokat hánytam. Ha úgy vesszük,hogy 52-ről "kezdtem",akkor... 30 kg-t híztam :/ 81,5 voltam az utolsó nst-n :( áá,sírni tudnék. Szüléssel 5!kg ment le,úgy hogy 4 kilós babát szültem. Az első 4 hétben lement még 5,azóta pedig még 10. Azóta stagnál a súlyom,5 hónapos a fiam. Diétáznom kell majd,mert hiába mozgok,nem akar lejjebb menni. Ameddig szoptatok,addig nem is nagyon zavar,majd utána gőzerővel belevetem magam a dolgokba. Nem is a kilók zavarnak egyébként,hanem az úszógumi,a löttyedt has,nekem hatalmas pocakom volt (magamhoz képest). Ja,és 164 cm vagyok.
2013. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Jubilee ***** válasza:
Az első terhességemnél 5 kilót, a másodiknál 10 kilót híztam. Én sajnos terhességi cukros voltam, 160g szénhidrátot ehettem/nap. A kisfiam születése után kevesebbet mutatott a mérleg, mint amennyivel teherbe estem. A kislányomnál 7-8 kiló ment le szülés után. Szoptatás alatt én nem fogytam.
2013. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

9 kilót híztam, szülés után pikk-pakk lement. A "titkom" az volt, hogy rengeteg gyümölcsöt ettem és nem édességet (mert valamiért a gyümit kívántam). Nem volt egyébként nagy étvágyam, de rosszullétek sem.

Most a másodikkal 20 hetes vagyok és eddig jött rám 2 kiló. Szintén gyümölcsökön élek, főleg a fagyasztott a befutó. Nem akarlak piszkálni de valóban kicsit soknak tűnik 26 hetesen a 17 kiló, próbálj meg valamit máshogy csinálni, persze ne diétázz!

Boldog babavárást!

2013. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58 kg-ról indultam,82 lett a vége.fél év alatt lement az egész,a szoptatás szerintem nagyban közrejátszott,meg az hogy odafigyeltem a Ch bevitelre.mázli hogy a bőrömön semmi sem látszik.most update-ezek,és 56 kg vagyok.(171cm)
2013. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!