Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhesen normális ha...

12 hetes terhesen normális ha némely mozdulatnál nyilalást érzek a méhemnél?

Figyelt kérdés
Olyankor mikor felkelek az ágyból, vagy néha hirtelen mozdulatoknál nagyon elkezd húzódni a hasam alja, általában egy pontban szúr be pár másodpercre, de olyankor gyorsan le kell ülnöm vagy feküdnöm, mintha belülről feszülne. Pár napja érzem. Első babámnál nem tapasztaltam ilyet (ő amúgy császáros volt). Lehet, hogy a hegem miatt fáj?
2013. márc. 18. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt a terhességemnél,de nagyon vigyázni kell,nekem 1-gyerekem van így nem tudom császár miatt-e ilyen neked.
2013. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen normális, a méh szalagok tágulnak. Terhes vitamin szedésével, tudod ezt enyhíteni, és kicsit óvatosabban mozogj.
2013. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!
2013. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!