Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusban szülő kismamák,...

Júniusban szülő kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Jún.22-re vagyok kiírva és gömbölyödök rendesen :) Sokak szerint nagyon nagy a pocim.Elvileg kislány lesz,de nem mondták 100%-ra :)

Elég sok gond volt velem eddig,pl:elején folyamatos hányinger,émelygés reggeltől estig,közben húgyúti fertőzés,aztán állandó görcsök-ez miatt kórház,gyógyszerszedések,veszélyeztetett lettem sajna.Most már ez jobb,bár enyhén még mindig érzem sokszor,de az már semmi.Aztán meg a toxoplasma eredményem lett pozitív-ez kikészített mindkettőnket,hetekig borzalom volt az egész és most a héten megjött a harmadik eredmény,hogy védett vagyok :))) De már el kellett kezdenem szedni a Rovamycint.Hát ezt nem kívánom senkinek!!

De most már nagyon reméljük,hogy minden rendben lesz és ez a kis csimota szerencsésen és egészségesen jön a világra!Ja,kifelejtettem a gyomorsavat,hetek óta az kínoz nap,mint nap :)

Úgyhogy nekünk kijutott :( De most már bizakodunk!! :)

És te hogy vagy?Bocsi,hogy ennyit írtam :)

2013. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy ennyit írtál :) Én június 9.re vagyok kiírva,de a védőnőm szerint hamarabb meglesz a baba!Én is kerekedem szépen,elcsodálkoznak mindig mekkora hasam van!Mi túl vagyunk egy magzatvízvételen,végig izgultunk 3 hetet de minden rendben és megmondták hogy kislány lesz a baba,ez már 100%. Babonából még semmi nagyobb dolgot nem vettünk,majd májusba!Egyre elevenebb a kisasszony,már nagyon várjuk.Inkább apásabb az már valószínű,az ő hangjára jobban beindul a mozgás.Az állandó pisilést rosszul bírom már,az alvással is vannak olykor gondjaim,azt se tolerálja ha oldalt fekszem,már 3adjára fordul meg 1.5 hónapon belül,úgyhogy tartogat meglepetéseket :) 25 hetes koráig nem híztam vele egy kg-ot se,csütörtökön megyünk védőnőhöz,úgyhogy kiváncsi vagyok most 27 hetesen szedtem e fel,mert elég sokat nasiztam az utóbbi 2 hétbe :)
2013. márc. 18. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én júni 20., de az ultrahang konzekvensen mindig egy héttel fiatalabbnak mutatja, szóval valószínűleg fiatalabbka.


Én is kerekedek, de őszintén szólva nem nagyon tudom megállapítani mekkorának kéne lennie a pocimnak. Így téli kabátban kb most kezdett el látszani, tegnap adták át először a helyet, én meg nem értettem kinek integetnek, hogy menjen oda leülni. Forgolódtam, hogy hol van ott öreg nénike, de egyet se láttam, aztán lassan rájöttem... :D:D


Egyébként engem a gyomorégés kínoz csak, meg néha a hátfájás, de egyelőre egyik se túl vészes szerencsére. :)


Viszont a hízással kapcsolatban megnyugtattál, én még mindig alig hízom, pedig korábban se voltam épp nagydarab... senki nem érti, hogy honnan került rám ez a nagy has, ha a kilóim nem változtak... :)

Nőgyógyászt kérdeztem, azt mondta a baba jól van, ez a lényeg, szóval igyekszem nem aggódni és enni jó sokat. :)

2013. márc. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én Júni 19-re vagyok kirva.Második gyerek fiú ő is.


Nekem az eleje a 6-12.hétig hánytam sokat.Fogytam 10 kilót aztán mire ez elmúlt elkezdtem vérezni majd kiderült hogy van egy hematómám a magzatburok mellett.Majd ezután nem sokkal a 20.héten jött azzal a doki hogy felpuhult a méhnyakam.Ezután ha ez még nem lenne elég cukros lettem és diétáznom kell meg méregetni a cukromat napi 4 alkalommal ami nem kevés pénzbe kerül.Szóval nekünk is kijutott de amúgy megvagyunk.

2013. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon jól viseltem az egész terhességet idáig,épp csak egy kis hányingerem volt 12 hetes koráig azóta semmi.Az előző védőnőm nem hitte el nekem hogy mennyi idős lehet a baba,ő nem annyit számolt és 15 hetesen küldött afp-re...ezután azt mondta nekem h 5-6 hét mire megjön az eredmény,mikor már nem tudtam várni 4 hét után bementem hozzá(mert addig gondozásra sem hivott,és telón se értem el) az én nyaggatásomra telefonált,hogy mi van az eredménnyel!Rögtön berendeltek a debreceni klinikára,és nagyon lecsesztek,hogy eddig vártam mivel rosszak az eredmények,holott ha én nem kérem a védőnőt még akkor se telefonál,még beutalót se adott nekem,vagy bármilyen papírt,meg se akartak UH-ni,csak azért esett meg rajtam a szívük hogy ne kocsikázzak potyára másnap megint 140 km-t.Ezután még 2 alkalommal kellett mennem Debrecenbe,mire megtudtuk az eredményt,hál istennek azóta leváltották a védőnőt,és kaptunk egy sokkal tapasztaltabb hölgyet,ő teljesen máshogy áll a dolgokhoz.Senkinek nem kívánom azt amit átéltünk,mikor ráírták a papíromra,hogy az én picikém dawn-kór gyanus,viszont miután megcsinálták a magzatvízvételt,kiderült hogy az ég világon semmi baja a babának,egészséges és nagyobb is mint a terhesség,eleven kislány és nagyon sok örömet okoz már most!Remélem ezután már minden rendben lesz nálunk is,igaz hogy nem terveztük a babát,és az elején én teljesen be voltam tojva,hogy most mi lesz,de ennél jobb dolog nem történhetett volna velünk,első közös babánk pár hónapon belül végre megszületik :)
2013. márc. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!