Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Puffadásra mit ajánlotok?

Puffadásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok és estére annyira fel vagyok puffadva, úgy nézek ki, mint egy 30 hetes terhes. Aludni is nehezen tudok e miatt. Mit tanácsoltok?

2013. márc. 19. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Espumisan gyöngy segíthet, sokszor egyél keveset, könnyű ételeket. Kerüld azokat az ételeket, amik felpuffasztanak, nekem például a káposzta, borsó, bab, lencse, kukorica, még a savanyított káposzta is gondot okozott.

A citromos szénsavas ásványvíz segítette az emésztést, de csak annak ajánlom, akinek nem okoz savat.

És egy kis könnyű mozgás, séta is segíthet.

2013. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segítséget. Evéssel nincs gond, mert minden kijon belolem :) Alig marad meg bennem étel.
2013. márc. 19. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!!!:)


Tegnap én is úgy fel voltam puffadva...hogy csak na!!:( annyira fájt, és görcsben volt a gyomrom, hogy nem bírtam felállni. Az espumisan gyöngyöket beszedtem és 15 percen belül segített! Utána megint jött, megint beszedtem, és azóta minden rendben!

A dokim azt ajánlotta a haspuffadásomra, hogy diétázzak. Csak akkor egyek mikor már tényleg éhes vagyok, és diétásat. Valószínüleg, a mi gyomrunk kevésbé bírja a strapát:-))


12+4hkm

2013. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Espumisan tényleg nagyon jó, nekem is bevált!
2013. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!