Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ma reggeli tesztem halvány...

A ma reggeli tesztem halvány lett. Baj van?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a menstruációm, és ugyanezzel a teszttel pár napja még erős pozitív lett az eredmény. Attól félek, hogy elment a baba.

2013. márc. 20. 07:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit ha halványabb lett. Ha nem görcsölsz, vérzel, akkor nem mehetett el a baba. Nyugodj meg! Én is teszeltem még egyszer jóval később, ami nekem is halványabb lett, de itt vagyok mint 19 hkm :-)
2013. márc. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök meg semmi, nem is vérzek, csak olvastam, hogy tünetek nélkül is elmehet, és most ettől félek nagyon. :(
2013. márc. 20. 07:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ez miatt, mert az még rosszabb. Dokihoz már bejelentkeztél? Igaz szívhang az majd csak a 6.hét körül lesz látható, előtte csak petezsákot látni. Ha meg tud nyugtatni, akkor 2 nap múlva sztem csinálj még egy tesztet. De ne parázz! Minden rendben lesz!
2013. márc. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csinálok majd még tesztet, mert tényleg megnyugtatna... Orvoshoz jövő héten tudok menni. Ha nagyon halvány lesz a teszt vagy esetleg negatív akkor is menjek el?
2013. márc. 20. 07:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben. Főleg ha tényleg nem jön meg, de miért is jönne meg? Nem fog. Csak pozitívan! :-) De majd tájékoztass minket a fejleményekről, ha tesztelsz azt is! :-)
2013. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Felesleges tesztet csinálni, mert mindegyik teszt különböző egy márkán belül is, van amelyikre hiába pisilsz, csak halvány lesz, van amelyik erős lesz akkor is, ha beindult esetleg egy vetélés. De nem fog.
2013. márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igazad van kedves utolsó h minden teszt más saját márkában is, de sztem ahhoz h megnyugodjon, egy tesztet még megcsinálhat. Én is csinálnék.
2013. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó, csak ha nem akarja magát feleslegesen felidegesíteni még egy halvány teszttel, miközben semmi gond, akkor inkább nem kéne tesztelni.
2013. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mikor véreznék, ha elmenne a baba? Mert most még ugyanolyan tüneteim vannak, mint eddig.
2013. márc. 20. 07:45
 10/18 anonim ***** válasza:

Én mindig ugyanazt a márkájú tesztet használtam. Én jártam így sajnos, de én barnáztam , a tesztek pedig halványultak, ahogy csökkent a hcg a szervezetben. A doki már nem látott semmit mire mentem, felszívódott teljesen.

Különböző fajtájú teszteknél viszont nem tudod mihez viszonyítani, hogy halványabb vagy nem. Ne aggódj, ha nem görcsölsz, nem barnázol az jó jel. Szurkolok, hogy minden rendben legyen!!

2013. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!