Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős pozitív teszt a kimaradt...

Erős pozitív teszt a kimaradt mensi után 2 nappal?

Figyelt kérdés
2 hete érzékeny mellek, gyakori vizelési inger, szédülés, de émelygés nem. A kimaradt mensi után 2 nappal a teszt (olcsóbbik fajta) csupán néhány másodperc múlva már nagyon erős pozitív eredményt mutatott. Ilyen hamar hogy lehet ennyire erős pozitív eredmény? Mert azt hallottam ilyenkor még csak halvány szokott lenni a teszten.
2013. márc. 21. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos,hogy pozitív.Nekem mindíg biztosat mutatott az olcsó.Gratulálok!
2013. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet! :) Nekem is így volt. Most 3 hónapos a kisfiam. :)

Könnyű, boldog babavárást Neked!

2013. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet már ilyenkor is erőset tesztelni olcsó teszttel is. Gratulálok! Boldog babavárást!
2013. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok!! Jó egészséget kívánok!! :)
2013. márc. 21. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem menses előtt 4 nappal már teljesen látható csíkom volt:)
2013. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 17-én kellett volna megjönnie, tegnap délután erős pozit teszteltem!
2013. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is igy volt még az elozo honap mensie elott megfogant mégis meg jott majd csak a kov.honapban mikor nem jotte meg már nekem is eros csík jott ki.Az émelygés nekem sem volt egyeltalán és nincs is azt mondták azért mert fiam lesz és igy is van.Ugy hogy gratulálok!!!
2013. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki!!!
2013. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!