Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen amniocenétzisem...

19 hetesen amniocenétzisem volt és kissé zavaros lett a minta, a mazgzatvíz, amit leszívtak. Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ez? Nem találok semmit a neten. Két dokival is beszéltem, mind a kettő mást mondott, de nem voltak meggyőzőek.
2009. szept. 18. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hallottam ilyet. Bele még csak nem kakált!

Kérdezz terhesmagazinok szadokijait is mailben!

Ne félj idegen dokikat is felkeresni, de ne félj! Várd boldogan! Ha vmi nagy gáz lenne, befektettek volna még vizsgálatokra!

Miért kellett ez a vizsgálat? Nem rutin. Mikor kezdeményezték, valamit gyanítottak, nem? Mi volt az?

2009. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
35 éves elmúltam.
2009. szept. 20. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudok segíteni,de érdekelne mi van veled?
2009. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még egy hét, hogy érdeklődjek, hogy egyáltalán fel tudják-e használni a levett mintát, utána még egy hét izgalom, hogy mi lesz az eredmény, bár az egész család biztat, hogy minden rendben van, biztos egészséges a baba.

Én már kicsit idegroncs vagyok, annyi megpróbáltatáson mentünk már át, illetve én viselem mindet gyakorlatilag, úgyhogy ezek után muszáj egészségesnek lennie a babának, amennyi próbát már elénk állított a sors.

2009. szept. 22. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!