Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok nekünk májusban...

Ajánlanátok nekünk májusban születő babánknak újszülött kortól használható 2-3 funkciós babakocsit? Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz a választás, vásárlás! :-)

Figyelt kérdés

Kb max 80.000ft, amit rá tudnánk költeni!


Ami fontos!

Kereke legyen négy és masszív (nagy). Bolygósítható legyen és lehetőleg pumpálható!

Tólókarja legyen egybefüggő, állítható!

Legyen könnyen összecsukható, autó csomagtartóba beférő.

Jó lenne, ha lenne hozzá esővédő, rovarháló, pelenkázótáska, hogy ezeket ne kelljen külön megvenni!

nagyjából ennyi az elképzelés!


2013. márc. 28. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ezt vettem(Baby Merc Agat Lux),igaz használtan(45.000-ért),de egyébként teljesen új,mert az előző tulaja összesen 2 hónapot használta:ha jól tudom újonnan bolygókerékkel olyan 70.000 ft-ért meglehet venni ugyan ezt.

Itt a kép:

[link]

[link]

[link]

[link]


Mózeskosár is van hozzá.Igaz esővédőt és rovarhálót nem kaptunk hozzá az előző tulajától,de lehet rá venni.Esővédőt vettünk rá mi.Nekem nagyon bejön ez a babakocsi,és a színe teljesen jó fiúnak is lánynak is.Nekünk kisfiúnk lesz :) És én is május elejére vagyok kiírva :)


34+2 hkm

2013. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt,hogy viszont ez nem pumpálható!!
2013. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ilyet vettünk májusban születendő kisfiunknak, a szúnyoghálót leszámítva minden megvan hozzá/benne. Itt videót is találsz róla:


[link]

2013. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Mi ilyet vettünk májusban születendő kislányunknak!(nem ebben az üzletben) Persze van más színben is ,ha a zöld nem szimpatikus! De szúnyogháló kivételével minden megvan amiket írtál!Nagyon szép és nagyon jó az ára! ehhez nincs bébihordó de 15ezerért már kaptunk pont ugyanolyan színűt hozzá,és még csak igy is 65000 ft -ot fizettünk! A sportrészhez télire még bundazsákot is adtak + külön lábvédőt részt!És mózeshez és sporthoz is külön esővédőt!Nekünk nagyon megtetszett,merem ajánlani :) !

2013. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett válaszokat! :-)


Kedves utolsó! Olyan kérdésem lenne, hogy ezt a babakocsit (coneco toledo) hol tudnám megnézni? Melyik bababoltban? Megkérdezhetem ti hol vettétek? Csak mert sok kocsival úgy vagyok, hogy látom itt a neten, de úgy nem merném megrendelni, hogy nem látom élőben is! Garanciát kaptatok rá?

2013. márc. 29. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy csak most írok ! Mi Zalaegerszegiek vagyunk szal itt vettük,de néztem itt neten több helyen is van Pesten ,Pécsen ,sok bababoltba megtaláltam és mindenhol le van árazva mert elvileg " kifutó széria" Szóval mindenhol 50000Ft-ba kerül,bébihordót meg veszel hozzá amilyen tettszik ,nálunk az üzletben volt pont ugyanolyan szinű 15000-ért amit ajánlottak nekünk hozzá és meg is vettük! De sztem semmivel nemtud kevesebbet mint a 100ezer forintos babakocsi és tényleg jó könnyen összerakható,nagyon stabil! Egyetlen hátránya hogy súlyra nem olyan könnyű ,szal tömegközlekedni akarsz vele arra nemvalami célszerű! De igen nézd meg élőbe mert azért a kép nem ugyanaz én sem mertem volna csak ugy neten megrendelni!
2013. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elöb kimaradt ,hogy igen van rá garancia!Nálunk rendesek voltak bababoltba ,akkor índitják garanciát ,mikor elkezdjük használni babakocsit!Szóval májusban ha megszületik baba akkor pecsételnek és onnantól él!
2013. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!