Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen Candida albicans...

36 hetesen Candida albicans mikrobát mutatott ki a vizsgálat. Lehet rá Canestent (kúp+krém) használni?

Figyelt kérdés
Most 38 hetes vagyok (most tudtam meg az eredményt), de a dokim nem mondott semmit ezzel kapcsolatban. A szülésznő azt hitte, hogy majd a doki ír fel Canestent (ezt mondta is nekem), de mégsem írt. Egy hét múlva programozott császárom lesz. Megijedtem. Nem tudom mit tegyek, mert van itthon Canesten kúpom és krémem is, de mivel a doki nem említette, tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak. Azt sem tudom, hogy mi árthat jobban, ha hagyom, vagy ha "kezelem". Egyébként erős panaszaim nincsenek.

2013. márc. 28. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nyilván az lenne a legjobb, ha kezelnéd, de az lett volna a legjobb, ha az orvos világosított volna fel! Nem veheti ennyire félvállról! Én azért megkérdezném tőle, ha van rá lehetőséged! Én, amíg az orvos nem mondja, hogy használhatod a kúpot, addig nem használnám! Amúgy azt megkérdezhetem, hogy miért lesz programozott császárod?
2013. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó rá a Canesten, de ha programozott császsárod lesz, nem kell aggódnod a gomba miatt!
2013. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!