Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet csípőset...

Terhesség alatt lehet csípőset enni? 16 hetes kismama!

Figyelt kérdés

Pl gondolok itt kìnai csìpős-savanyú levesre,chilis babra,stb!

A baba is érzi a csìpőset? Lehet buta a kérdés! Előre is bocsi!


2013. márc. 28. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet enni módjával.
2013. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom lehet-e, én bizony ettem sokszor.

Imádom az erős zöld csípős paprikát, rengeteget megettem belőle terhesség alatt.

2013. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ezután én is utánajártam egykor, mert noha azelőtt soha nem is szerettem, folyton olyan érzésem volt hogy majd meghalnék bármilyen ételért, ami csípős! Bár olvastam néhány nagy baromságot, de tapasztalatból mondhatom, hogy ha azt szeretnél enni, akkor egészségedre! Én heteken keresztül szinte minden nap ettem valami csípőset. A babának tuti nem ártasz vele!
2013. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Kabe 25 hetesen etttem enyhen csipos kajat. A babam eleg nyugodt volt odabenn, napi szinten 1-2 alkalommal mozdult meg. Amikor azonban azt a csiposet ettem, egesz nap rugkapalt:D Jot nevettem rajta, parom akkor vegre erezhette a rugasokat. Azt mondta, biztos csipi a popojat:D
2013. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.


Egyébként érdekes, első terhességem alatt a csípős kajákért megőröltem, odáig voltam, másodiknál a halat kívántam, meg a sárgadinnyét

2013. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem buta a kérdés. :) Én a terhességem alatt egyszer próbáltam ki, hogy csípőset eszek. na volt ám rugdalózás utána a hasamban. :) Utána ezért már nem ettem. Nem tudom, csak ebből gondolom, hogy érzik.
2013. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt módjával lehet enni, de szoptatás alatt ellenjavallt. Tudtommal. Mivel a terhességem legelején beteg voltam, elég sok hagymát ettem, de ugye csípős paprikát is, mert megindult tőlük az orrom, arcüreggyulladásnál az meg elég előnyös. Az orvostól kérdeztem, ő azt mondta, hogy nyugodtan ehetek akármit, csak a nyers húst, nyers tojást és penészes sajtokat kerüljem, de ha megkívánom, egy-egy falat camabert nem a világ vége. :) Egy szó, mint száz: jó étvágyat! :)


19 hkm

2013. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5- ös vagyok, én heti 1-2szer szoptatás alatt is ettem/eszek. Soha nem volt semmi baj....
2013. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jaj nagyin köszönöm a gyors vàlaszokat!
2013. márc. 28. 22:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet, én is eszek! Egészégedre!
2013. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!