Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés lesz ebből vagy csak...

Szülés lesz ebből vagy csak front van?

Figyelt kérdés
Már 34. hét óta vannak jósló fájásaim.Ma reggel egyszer 2órán keresztül görcsölgettem és a nap folyamán pedig 1-2óránként éreztem,de még nem erősödött. Talán most estére gyakoribbak lettek. Indult valakinek már így a szülés?

2013. márc. 29. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2013. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
38hetes és 2 napos.
2013. márc. 29. 18:08
 3/11 anonim ***** válasza:
én inkább jóslóra tippelnék.
2013. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Állj meleg zuhany alá vagy ülj bele a kádba, és ha rendeződnek a fájásaid akkor itt baba lesz, Ha enyhülnek vagy elmúlik akkor csak jósló.
2013. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most egész végig görcsölgetek. Megpróbálom a zuhanyt!
2013. márc. 29. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz első válaszoló vagyok. :)
2013. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nálam úgy volt hogy 5 órán át görcsölgettem,csak én a 37 hét 5 napján,egész nap szabályosan jöttek,szülőszoba majd osztály lett a vége,

azt mondták jóslójellegű lehetett,de a papírra az volt írva hogy be nem indult szülés,volt CTG-m is,mutatott fájást de nem volt elég erős, és hosszú,így osztályra tettek,ott egész éjjel azt hittem menni kell fel újra mert folyamatos fájásaim voltak,amik elmúltak.,mellette a nyákdugó folyamatosan távozott,bíztattak hogy ilyen állapottal 2 nap és szülés

na persze..majd csak a 41 héten indult el a szülés,úgy hogy indítani kellett mert nem akart előjönni a kisfiam,majd 3 ,5 hétig bent rostokoltam kemény jóslókkal az osztályon és mégse lett belőle spontán szülés.

de remélem neked máshogy lesz és nem csak szórakozik veled a tested :)

4 hónapos a nagylegény.

2013. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vettem egy fürdőt.Míg a kádban voltam semmi.Mióta kiszálltam ugyanaz folytatódik... Talán már időközönként jönnek,de nem erősödött eddig.
2013. márc. 29. 19:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én épp kórházban vok. Front van,sokan jönnek így. Esélyes!
2013. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmi változás! Az utolsónak,aki kórházban van,könnyű szülést kívánok! Kitartás!
2013. márc. 29. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!