Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért veszekszünk ennyit?

Miért veszekszünk ennyit?

Figyelt kérdés
A párommal mostanában rengeteget veszekszünk 29 hetes terhes vagyok,elég sűrűn vannak hangulatváltozásaim,és rosszul viseli :(A babaruhákon is összekapunk,szerinte elhanyagolom,de nem tudok másra gondolni csak a picire,biztos igaza van,mi van velem:(
2013. márc. 29. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok, onnan gyanakodtam, hogy terhes vagyok, hogy egy néni topogott előttem és olyan mérges lettem rá, hogy legszIvesebben levertem volna a kalapját, pedig tök nyugis vagyok.
2013. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
az van veled hogy terhes vagy! :) majd elmúlik, én is tiszta idegesítő voltam terhessen! (rengeteget hisztiztem)
2013. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hormonok...na meg persze szerintem egy lapáttal rátesz a terhességi hormonokra a hollywoodi filmek tömkelege,meg hogy a kismamák tudják mire fogni a hangulatingadozást és ezt meg is teszik...

Nem akarlak bántani,főleg, hogy nem is tudok részleteket,meg biztos a párod is lehetne türelmesebb,de ha tudod hogy ilyen durva hangulat változásaid vannak,akkor inkább ülj le vele egy nyugodt pillanatban és mondd el neki, hogy mit szeretnél, hogy mit tegyen ilyenkor.Mondd el neki, hogy ne haragudjon.

Ez természetes, hogy minden gondolatod a pici körül forog,de jobb most tisztázni a konfliktusokat és megbeszélni ezeket,mert mikor kint lesz a pici sokkal sokkal nehezebb lesz!!!!Feszült leszel,fáradt, nem olyan egyszerű belerázódni a dolgokba...

Éreztesd a pároddal,hogy szereted és beszélj vele,mondd el neki az érzéseid!!Hidd el,ez sokkal jobb mint veszekedni!!

2013. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem voltam ilyen kibírhatatlan :(
2013. márc. 29. 22:20
 5/12 anonim ***** válasza:

amúgy én is sokszor totál ideg lettem apró dolgoktól és sokszor olyan jó lett volna hisztizni,de nem tettem meg,igyekeztem uralkodni magamon.Első terhességemnél több kevesebb sikerrel jártam,2.-nál a kisfiam miatt volt muszáj uralkodni magamon:)

3.

2013. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

Miért hivatkozik ma mindenki a hormonokra? Nem kell állandóan a terhességeddel foglalkozni. Ez természetes folyamat a nőknél. Anyáink azt sem tudták, hogy léteznek hormonok, és nem hisztiztek a terhességük alatt.

Uralkodj magadon és törődj a pároddal is. Hacsak nem akarsz gyerekét egyedül nevelő anya lenni.

3 gyerekes anyuka.

2013. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

megint 3.

De ha már felismered magadban hogy"hisztisebb" vagy az jó:))mármint azért mert tudsz változtatni!!:)

De ha mégse menne,akkor is tényleg sokat segít ha legalább annyit mondasz párodnak, hogy ilyenkor nem vagy beszámítható,ne is foglalkozzon veled mikor "tombolsz" :DD

2013. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan sokat kedveskedik nekem,én meg semmiségeken bepörgök :/ Tudom,hogy hisztisebb vagyok jóval,na meg féltékeny,én csak dagadok és dagadok,ő meg még mindig jól néz ki és megnézik a csinos nők!
2013. márc. 29. 22:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod, besokall, és elhagy!

Vegyél vissza magadból, ne hozz fel minden kis hülyeséget , és a férjeddel is kell törődni, mert lehet te magad taszítod más karjaiba!

2013. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg amikor jön a sárkány számolj 10-ig, viszont miért kell azzal jönni, hogy elhagyják, miért hagynák el, a párja ismerősei is megmondják, hogy egy átmeneti állapot, egy normális pasi nem lép le ezért.
2013. márc. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!