Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pizsamát vesztek a...

Milyen pizsamát vesztek a kórházba? Nem akarok szoptatóst venni, mert drága is és utána nem lehet használni

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű elöl hosszan gombos 100% pamut kínait. Van ilyen. 2500 kb. az ára. Sokan ilyet használnak. Ebből nem sajnálsz sokat venni, cserélgetni, ha beleizzadsz, csöpög a tej, vagy vérzel.

Persze vannak, hiper-szuper Brendonosak is, de számolj rá, hogy egy nap akár 3-ra is szükséged lehet. Persze dönthetsz úgy, hogy majd ott gyorsan mosod és szárítod az ágyon. Van, aki így csinálja.

2009. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én H & M-es pizsiket vettem, Mes és Les méretben, de szerintem így is nagy, sima, nem kismamáknak készült, de olyan, hogy vagy mély dekoltált, vagy gombos. nekem ez vált be, a vajúdóba két-három hálóing kell (rövidújjú), és utána napi egy-két pizsivel számolj három-négy napra. ár kb. 3000-4000 pizsi, Auchanos hálóing, amit utána kidobni sem sajnálok, ha véres, vagy koszos lesz 350/db
2009. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég a gombolós hálóing, ill. ez praktikus. Mell alatt lehessen behúzni!
2009. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha ősszel/télen szülsz nem árt a pizsi, ha huzatos a folyosó a kórházban fel ne fázz, meg nem vagy annyira meztelen, én januárban szültem és most novemberben fogok, és én bizony pizsivel készülök.
2009. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 3 db hálóinget vettem, kínaisat 1500 ft/db. felül gombos, így csak ki kell gombolni a szoptatáshoz. Kórházban tökéletes lesz, utána már úgysem fogom használni.

37 hetes km

2009. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én decemberben szülök és hát lövésem sincs mit kellene vinni.Nálunk nem lehet bejönni a szobába,bár amikor a lejobb barátnőm szült engem és a 3. barátnőnket beengedték,de csak mert egyedül volt és mert a nénikéje ott dolgozott.Szóval ezzel azt akartam mondani,hogy bizony a szobában meleg van,de amikor ki kell menni a látogatókhoz,akkor nem szeretnék megfázni,úgyhogy én viszek magammal szexi rucit:DLehet hülyének nézni de én viszek pamut térd fölé érő zoknit,nem akarok megfagyni :DÉs meleg szőrös papucsot és jó vastag köntöst de a pizsivel vagyok gondba,szerintem abból is viszek rendes hosszú ujjú és nadrágosat.Tudom,hogy azt nem nagyon szeretik,mert nem,de én meg nem akarok megfagyni.Ezt gondoltam nappalra.Éjszaka tuti melegebb lesz,vagyis remélem:DÚgyhogy hosszú naci mellé viszek csöcskidobós pizsi felsőt is,amiből csak elő kell kapnom a cicim:D

Ajjj dilemma ez,én sem tudom még mi lesz:D

2009. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is decemberben fogok szülni,de nekem mindig melegem van.Meg állítólag a kórházban is nagyon meleg van.Úgyhogy én veszek a kínaiban egy pár hálóinget és ennyi.Inkább az olcsókat teszem tönkre,mint egy jó pizsit.Aztán itthon már úgyis pizsiben leszek.
2009. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem árt utánakérdezni,h a kórházban van-e külön óhaj,mert nálunk nem engedik a pizsamát,csak hálóinget,sőt,elméletben a bugyit sem a főorvos naponta balhézott miatta.Elméletben értem a miértjét,csak ő nem nő,és baromira nem tudja elképzelni milyen dolog lehet napokig a saját véredben egyebekben üldögélni-ugyanis a betétet sem engedi...Na ez az utóbbit persze nem tartotta be senki,de napi szinten raplizott miatta.
2009. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
betegjog, hogy a kórházban azt viselhess, amihez kedved van. atyaég, milyen higiénia lehet, ha vérző frissen szült kismamák ott potyogtatják a vért maguk után. második voltam, és az első gyereknél akár bundabugyit is vihettem, egyedül a szülés alatt szóltak, hogy vegyek már egy rövid újjút, hogy be tudják kötni az infúziót, de azt is normálisan, kedvesen. nem hiszem el, hol élünk?!
2009. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21:01! Melyik kórházban gondolkodnak ilyen őskorian??
2009. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!