Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok. Eddig...

26 hetes terhes vagyok. Eddig 5 kg szedtem fel /57-ről 62-re/, de itt ott a mérleg 60 kg-t mutat. Lehetséges, hogy fogyok is a terhesség közben. Étvágyam nem a legjobb. Lehet ebből problémám?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Amíg a baba jól fejlődik, nem lehet baj.

Hasonló vagyok én is, 23. hétben vagyok, 63ról indultam, most 66ot mutat, néha durva esetben 68at. változó. A legfurább, hogy reggel akkor mutat a legkevesebbett, ha előző este jó alaposan bekajáltam!!! :)

2008. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!26 hetesen rajtam is 5 kg volt.58-ról 63-ra híztam.Igen,fogyhatunk közben.Nekem is lement néha 1-1.5 kiló,de 2-3 nap alatt vissza is jön.Probléma az nincs belőle.Üdv:39 hetes kismami
2008. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok! Arra figyelj, hogy ha nem jó az étvágyad, vitamint szedjél, és egészségesen próbálj enni.
2008. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet fogyni is, de nálunk a védőnő mérlege 3 kg-mal többet mér, megis ahhoz írjuk kiskonyvet. Eredetileg 55-röl 56 lettem, a védőnőnél pedig 58-ról 59 re azt írtuk és mindig ugyanahhoz a mérleghez kell viszonyítani.
2008. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!