Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszatérő reggeli fejfájás...

Sajttorta kérdése:

Visszatérő reggeli fejfájás mitől?

Figyelt kérdés

21 hetes kismama vagyok és állandó fejfájással küzdök minden reggeli ébredésnél. :( Éjszaka sem alszok túl jól, óránként felébredek és általában 5-6 óra "alvás" után maguktól kipattannak a szemeim. Van valaki aki hasonló problémákkal küzd/küzdött? Mi segített rajta?

Holnap megyek orvoshoz de már nagyon türelmetlen vagyok, szeretnék nyugodtan végig aludni egy éjszakát!



2013. ápr. 1. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

a hormonok miatt van, ha nem bírod bevehetsz egy algopirint

pár hét és megszűnik:)

2013. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor fáj reggel a fejem. Jó, hogy kérdezted, eddig eszembe sem jutott, hogy a terhességtől lehet. :) Én a frontokra meg a vérnyomásomra gyanakodtam. Mostanában kevésbé fáj, talán neked is elmúlik.
2013. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az alacsony vérnyomás lehet az oka,ellenőrizd sűrűbben.
2013. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a vérnyomásom biztos alacsony :( gyógyszert nem vehetek be mert szinte mindentől allergiás reakcióim vannak, meg amúgy sem vennék be. Csak szeretnék egy jót aludni és kipihenten ébredni, mostmár napok óta tart ez és elég feszült vagyok miatta. :(
2013. ápr. 1. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!