Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok valami jó praktikát...

Tudnátok valami jó praktikát izzadságra? Vagy valami jó deót? Amióta terhes vagyok brutál módon izzadok! Már nagyon zavar! Nem merek fekete felső kívül más színt felvenni!

Figyelt kérdés
Másik kérdésem pedig hogy ha esetleg pajzsmirígy problémám lenne és nem tudok róla akkor lehet baja a babámnak?Ezt csak azért kérdezem,mert terhesség előtt többször is voltam vérvételen mert pajzsmirígy gyanus voltam mivel nem tudtam teherbeesni és vérzésem sem volt normális de mindíg rendben volt minden eredményem!Szóval lehet baj ha esetleg közben rossz a pajzsmirígyem?
2013. ápr. 1. 22:20
1 2
 1/17 Kerria ***** válasza:

Szia, nekem szülés után volt ez.... illetve most a második terhesség alatt is előjött. Nekem ez bevált:


[link]


Sajnos hallottam már olyanról is akinél nem hatott, de ha teheted próbáld ki!


A pajzsmirigy pedig kiderülne a vérképeidből...legalábbis úgy emlékszem, de ezen a téren nem vagyok jártas.

2013. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem az Adidas deo vált be!!Semmi más!!2 hónapja szültem,és még mindig ezt használom,mert még mindig nagyon izzadok. :((
2013. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyogyszertarban dolgozom. Solutio antisudorica-hoz annyit hozzafuznek, hogy ha nem a naturlandosat veszed meg, hanem a patikaban keszitettet kered, akkor csak fele ennyibe kerul.
2013. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi !!Azt hiszem azt a Solutio deot kipróbálom!De azt gyógyszertárba lehet kapni??Az Adidasba melyik vált be 2.-ik válaszoló?
2013. ápr. 1. 22:50
 5/17 Kerria ***** válasza:

Hm...gyógyszertárban vettem én is és még csak nem is ajánlották! Ugyanezen a néven kell kérni (csak nem úgy hogy naturlandos) ?


Köszönöm, ez hasznos infó

2013. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, ugyanez a neve.
2013. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

igen, ugyanezen a neven kerd, csak tedd hozza, hogy ott keszitettet szeretnel.

nem minden gyogyszertarban kaphato, csak ahol van megfelelo labor az elkeszitesehez. de gondolom a nagyobbakban (regebbi patikak) van.

2013. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kerria ***** válasza:
Kedves 3. hozzászóló: nagyon szépen köszönöm
2013. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ismet 3. vagyok.

Orulok, hogy tudtam segiteni, ha mar nem dolgozhatok, amiota babas vagyok :)

2013. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy bele kérdezek, én is nagyon izzadok, de nekem nem csak a hónom alja. A nunim is:)

A bugyik 1-2 óra alatt nedves, pláne két oldalt.

Estére már annira büdös vagyok, hánynom kell magamtól

2013. ápr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!