Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán hol lehet venni...

Nyíregyházán hol lehet venni olcsón olyan hasszorító bugyit szülés utánra?

Figyelt kérdés

tudjátok ami segít visszahúzódni a hasnak....

ki hol vett és mennyiért?

Tudom, hogy van a Brendonban 8.000 ft.-ért, de hátha tud valaki olcsóbban. Gyógyászati segédeszközök boltban, stb...

köszi!!

33 hetes kismama


2009. szept. 20. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
emberke bababolt kossuth utcan voltal mar?nem tudom hogy ez van e nekik de eleg sok minden kaphato es nagyon jok az áraik!
2009. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én gyógyászati segédesz. boltba vettem csak az nem bugyi hanem egy széles gumiöv tépőzárral. Az árát nem tudom mert már 2 éve volt de öt alatt volt az tuti.
2009. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz én Szegedi vagyok,mindenhol kerestem az ilyen bugyit,találtam is a nevesebb márkák között kb 5000 és 10000 ft között.És közölte velem az eladó hogy tangában ilyen bugyit ne is keressek mert sehol nincs!(Nekem akkor arra volt szükségem)Aztán teljesen véletlenűl egy kínai áruházban megkérdeztem nem sok reménnyel és volt!

700ft-ért és tanga!Vettem is és semmi gond nincs vele,nagyon jó szolgálatot tett!Szóval ajánlom mert olcsó és jó a minősége még ha kínai is!

2009. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én már kérdezősködtem egy kicsit, a Bocskai u. 71-ben a Rehab Keletnél lehet kapni gyógyászati hasszorító pántot 3500 ft-ért. tel 461173. Előre nem tudod megvenni, mert fontos a mérete. Szülés után megméred a hasad, az alapján a férjed megveszi a megfelelő méretet, és beviszi neked a kórházba. Olcsóbban nem találtam a városban. Ha a háziorvosod fel tudja neked írni, akkor 70%-os támogatás jár rá.
2009. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az emberke bababoltból nevetve fordultam ki, szerintem be se menj! Sokkal olcsóbban tudsz vásárolni, ha egy kicsit körülnézel!
2009. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!