Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e hallani a szivveresede...

Lehet e hallani a szivveresedet eleg hangosan egy magzati szivhang hallgatoval a szemeremdombod korul a 7. heten, ha nem vagy terhes?

Figyelt kérdés

A kerdes bonyolult bocs. A helyzet a kovetkezo: Angliaban elek, es itt nincs korai uh, hacsak nem fizetsz erte. Csak 12. heten van. Terhesgondozason is csak kesobb, 12.het kornyeken hallgatnak magzati szivhangot. Ezert elso babammal vettem egy otthoni magzati szivhanghallgatot, ami joval gyengebb, mint az orvosi kutyu. Elso babammal a 11. heten vettem. De most, hogy megint terhes vagyok, ugy gondoltam, hamarabb kiprobalom. Ha nem is hallhatom a magzati szivhangot, talan valamit hallhatok, ami ra utal. Par napja, talan akkor voltam 6+2 hallgatoztam, de az eg vilagon semmit se fogtam be. Most az elobb viszont valamit hallottam. Most vagyok 6+6. Utemes lassu pulzalast hallottam a szemeremdombom folott (epphogy folotte) kozepen, de forgatni kellett a magzati szivhang hallgatot egy darabig, mire megtalaltam. De csak azon az egy ponton, sehol mashol nem hallottam.

A kerdesem az, hogy mi lehetett az? Hallani lehet e ezt ott, ha nem vagyok terhes (akar fel is szivodhatott mar a tuttom nelkul, hisz csak 11 hetesen hallhatom kb eloszor, hogy van e ott valami.) Tudom, hogy nem kene ezen agyalnom, idegeskednem, de ...megis, szeretnem tudni, hogy minden rendbe van e, olvastam egy angol forumon, hogy a csaj 12. heti uh-ra ment, de kozoltek vele, hogy 6 hetesen elhalt...nem is gondoltam volna, hogy van ilyen, eszre se vette.

Elmeletben szerintetek lehet e hallani ott a szivveresemet. Korulbelul azonos volt az utem. A magzatot meg kizart, hogy hallottam, de esetleg utalhat e ez mondjuk koldokzsinorra, placentara?


2013. ápr. 3. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ha azonos ütemü a te szivveréseddel akkor az nem lehet a baba mert a szive is és a köldökzsinorban áramlo vér pulzálása is gyorsabb ütemü,de azon ne aggodj hogy ba van,annak lennének tünetei!boldog babavárást kivánok
2013. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasi ütőeredet találtad meg :) azt nagyon könnyű, pont ott ahol leírtad :) Ilyenkor még csak UHval találják meg a baba szívhangját!Én 9 hetesen találtam meg először angelsounds szívhanghallgatóval a babát :)
2013. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a baba szíve sokkal gyorsabban ver mint a tied. elég idegölő lehet h 12. hétig semmit sem tudzs. Én mindkét gyerkenél a 6. héten már dokinál voltam uh-n hogy tudjam minden rendben van e. persze utána megint csak 12 hetesen mentem de legalább tudtam h jó helyen van és hogy él :) azért szorítok érted!
2013. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, a saját hasi verőeredet hallhattad, mást még ilyen korán nem hiszem, a placenta alapból csak a 3. hónap végefelé kezd el kialakulni.
2013. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogy nem a baba, csak remeltem, hogy esetleg a placentat talaltam meg:D 9 hetesen mar bemerted az angel sounds-al, hu, az szuper, nekem ugyanis pont ilyen markaju van, akkor esetleg, ha makom van, en is be tudom merni:D Akkor mar nem kell sokat varni:D
2013. ápr. 3. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!