Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyálltok a terhességi...

Hogyálltok a terhességi csíkokkal,31 h kismamák?

Figyelt kérdés
nekem még nincsen, pedig azt mondják elég nagy a hasam.kenem minden este olajjal, vagy hidrotáloval felváltva.gyerek koromban egy hirtelen hízástól viszont van szépen csík az oldalamon és a fenekemen.nem szeretném szaporítani őket.
2009. szept. 20. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. 37 hetes vagyok, és kb addig, a 31. hétig semmi nem volt a hasamon. Aztán hírtelen nőtt kb 1 hét alatt 3-4 cm-t a körfogata, és azóta jó csúnyán szétrepedezett a köldök alatt csúnya lila csíkokkal. :( Azt mondják a 8. hónapban még nagyot nő a has, hát nálam bejött és lett is eredménye. De nem baj, csak a babám legyen egészséges. :) A férjem azt mondja, így is én vagyok a legszebb neki és ez a fontos :)


Gondatlan, boldog babavárást erre a 9hétre! :)

2009. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja, elfelejtettem, hogy minden nap kentem a hasam erre vett olajjal, sőt, mikor elkezdtek előjönni a csíkok naponta többször is, olivaolajjal is, de semmi haszna nem volt.

Első voltam :)

2009. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én a 33hetben vok,nekem még semmi..

Nappal DMes terhességi krémmel,este baba olaj-géllel kenem!Eddig jó :)

Sokszor érzem,h feszül a köldökömnél,akkor gyorsan bekenem!

2009. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is tinédzserkorban lett jó pár csík a fenekemen, de most a 31. hétben nincs semmi a pocimon, pedig nagy a hasam, csak oda híztam 8kg-ot eddig. Ma voltam szülésfelkészítő tanfolyamon és ott mondták, hogy az idősebb kismamák nem repednek annyira ki mint a nagyon fiatalok!(32 éves vagyok)

Minden este kenem Frei olajjal, napközben meg ha eszembe jut akkor nívea testápolóval még! A lényeg, hogy nem szabad hírtelen hízni, bár ezt azért nem mi szabályozzuk úgysem :-))

2009. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én osztom azt a véleményt, hogy a csíkozódás, repedezés genetika. Ha repedni akar a bőr, akkor kenhetem én mindenfélével, úgyis reped, ha meg nem, akkor meg akkor sem fog, ha nem kenném. Így könnyebbel elfogadom majd, ha jönnek a csíkok.

Amúgy eddig babaolajjal kentem zuhi után, most vettem a rossmannban testápolót, ami színtelen, szagtalan, talán nincs benne annyi anyag, mint a normális testápolókban.

Nekem még az a bajom, hogy nagyon hámlik a hasim. Egyszerűen csak dörzsölöm le róla minden nap a hámrétegeket, mintha nem tudom mennyit napoztattam volna... Pedig kenem minden nap reggel, este.

30 h km

2009. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem sincs a hasamon csík még,de a mellemen annál több,pedig mindegyiket kenem az elejétől fogva testápolóval.Olyan nagyon sokat én se híztam(9 kg.)Szerintem is a genetika a döntő!Üdv.:31hkm.
2009. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagy volt a hasam (több mint 4 kilóval született a baba) de az utolsó hónapig nem volt semmi. Aztán elkezdett viszketni, akkor már naponta többször bekentem, és kirepedt. A csíkok vékonyak, de nagyon sok lett, sajna.
2009. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Én is 32 vagyok, mégis csíkos lettem :((
2009. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt sok repedésem lett (radiátor-hasú lettem :-D) - akkor 23 éves voltam. Most semennyi (40 leszek). Pedig kb. ugyanannyit híztam.

Úgy emlékszem, akkoriban nem kentem a hasam. Most viszont sima testápolóval minden fürdés után.

39+3 hetes km

2009. szept. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!