Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszketek ott lenn, de a...

Viszketek ott lenn, de a nőgyógyászom csak hétfőn rendel. Mit tehetnék addig? 35 hkm

Figyelt kérdés
Lehet baja a babámnak?
2013. ápr. 3. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor menj be a kórházba.
2013. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem erre sajnos csak az jutott eszembe, vakard meg:) szerintem ne aggódj, nem hiszem, hogy bármi baja lenne, ő azért nagyjából védve van, ha hétfőn elmész orvoshoz, az teljesen jó!!!
2013. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bemész a nőgyógyászatra, ezt teheted.

Ha fertőzésed van, az nem játék. Ott a napok is számítanak. Mert egy fertőzés komoly gyulladást is tud okozni, ha mondjuk nem vagy teljesen zárt, akkor meg főleg veszélyes.

A nőgyógyászaton tudnak csinálni tenyésztést, ott kiderül, hogy van-e kórokozó és hogy milyen és akkor célzottan tudnak kezelni.

2013. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jégtánc ***** válasza:
Nem tudom hol laksz de szerintem is menj el dokihoz.Területileg ahova tartozol SZTK-ba pl.Nem tudhatjuk mitől viszketsz...
2013. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,semmi baja nem lesz a babádnak!!!

Ez sajnos neked kellemetlen,neki nem.Ő védve van bent.

Nekem is volt ilyen a terhességem alatt,2 szer is.

De én orvoshoz mentem vele,és ő írt fel Klion kúpot.

Így látatlanba nem tudod kezelni.:(

2013. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Be mész a gyógyszertárba és veszel egy kanesten kombit!


Nekem is azt adott a doki és vény nélküli! A babának nem lett baja

2013. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj el másik dokihoz. Nem kell ennyire ragaszkodni egy emberhez.
2013. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy lesz, aki jön a gyógyszer tanácsokkal. Mire föl szedjen Canestent????? A Canesten csak és kizárólag gombaellenes készítmény, ha bakteriális fertőzése van, arra nem jó. Minek szedjen be fölöslegesen gyógyszert.

Próbálj meg elmenni minél előbb orvoshoz, vetess le kenetet, mert ránézésre nem tudja senki sem megállapítani, hogy mi bajod van. És meg kell várni az eredményt és kiírnak gyógyszert.

2013. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindig van hasonló kérdéseknél 1, aki ajánlja a Canestent. És ráadásul nem hogy csak gombaölő, hanem csak is egyfajta gombára jó, csak a candida gombára. Viszont számos más gomba is okozhat fertőzést, nem beszélve valóban a baktériumról vagy más fajta kórokozóról.

Ráadásul, ha a Canesten nem hatott, a Canesten miatt még tenyésztést sem tudnak csinálni, mert hatással van az eredményre.

2013. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Végülis, ha annyira telik a kérdezőtől, hogy itt kérdezzen ahelyett, hogy elmenjen az sztk-ba és inkább megvárná a hétfőt, amivel lehet, hogy többet árt mint a Canesten!


Én ilyen esetben nem gondolkoztam és elmentem egy másik dokihoz akkor épp az adott napon bent volt, vett mintát és mondta hogy vegyek Canestent addig is!


Szóval én csak tippet adtam, nem leugatni kell! Inkább a kérdezőtnek írjatok ilyen üzit, mint annak aki segíteni akar!

2013. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!