Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hosszu ido ota, tegnap elmentu...

Hosszu ido ota, tegnap elmentunk a parommal uszni, furdeni es ma egesz nap alig ereztem a babam mozgasat? Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
van vajon osszefugges?Maskor mindig olyan aktivan ficankolt es ma szinte semmi,vagy ha igen szinte alig ereztem.Mitol lehet?
2009. szept. 20. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Kipiheni a tegnapot! (-: Ne félj, van ilyen! Nem mindig egyforma. Időjárás, mit ettél ma, mit csináltál... sok minden befolyásolhatja. Ha aggódsz, vagy több napig lusti, kérj vizsgálatot!
2009. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány hetes terhes vagy?

Szerintem, ha kevesebbet mozog a baba, vagy nem érzed mozogni, akkor nem szabad várni, menni kell a kórházba! Inkább küldjenek haza10-szer, mint baj legyen 1-szer!

2009. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!