Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok és pár napja...

Matus Balázsné kérdése:

37 hetes vagyok és pár napja erősebben és sűrűbben fáj a hasam alja, és a medencetájék is, víztiszta, édeskés szagú folyadék szivárog, igaz csak kis mennyiségben, de többször egy nap. Ez azt jelenti, hogy közeleg az idő?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 05:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a magzatvized szivárog!Igen közeleg, de ha nagyon elkezd folyni akkor irány a kórház.Nekem a szülésznő azt mondta, hogy ha a magzatvíz folyik akkor azonnal hívjam fel.36hkm
2013. ápr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon valószínű, hogy a magzatvized... Ezzel nem szabad otthon maradni, irány a kórház! Mindenféleképpen nézesd meg magad az orvosoddal (vagy az ügyeletessel), mert ha a magzatvíz szivárog, akkor sokkal nagyobb a fertőzés veszélye, hiszen a burok megrepedt... Még akkor is, ha enyhén szivárog, nem mindig ömlik, mint a filmekben...

Gyors szülést és boldog babázást kívánok Neked! :o)))

2013. ápr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szivárog a magzatvíz, el kéne menni kórházba. Nyitott buroknál fennáll a fertőzés veszélye. Tök mindegy, hogy mennyire nyitott.
2013. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 6. 07:09
 5/5 anonim válasza:
Nekem azt mondta a doki hogy ha úgy gondolom hogy szivárog a víz, üljek be egy kád meleg vízbe ücsörögjek ameddig jól esik és ha kijöttem akkor rakjak a bugyimba valami szines rongyot mert azon jobban látszik ha szivárog. Ha tényleg a magzatvíz akkor hívjam fel.
2013. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!