Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácsot szeretnék kérni....

Tanácsot szeretnék kérni. Kb.3-4 hetes terhes vagyok. A kolléganőimmel hetente röplabdázni járok. Folytathatom ezt a sportot tovább és ha igen meddig egészséges?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 09:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
kedves kérdező, ha két hete nem jött meg, akkor HAT hetes terhes vagy, az nem egyenlő a "kb. 3-4 hetes terhes vagyok" dologgal. az égadta világon senki nem bántott, de 3 hetes """terhesség""" esetén igen furcsa lenne már most ilyeneket kérdezni. ha meg hat hetes vagy, irány a doki, ő úgyis megvizsgál, elmondja, mit csinálhatsz.
2013. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, még jó hogy a kérdés az volt, hogy sportolhatsz-e tovább. Én azt mondanám, hogy óvatosan. 7 hetesen tudtam meg, hogy babát várok, és addig aerobik órát tartottam, elég intenzíven. Utána is tartottam, 28 hetes korig, de az intenzitást csökkentettem, főleg hogy utána már nem is bírtam annyira. Ezt neked kell érezned, ha keményedik a hasad semmi képen, de beszéld meg az orvosoddal, ő mit tanácsol!?
2013. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Engem úgy hason találtak egyszer röplabda közben, hogy kis helyen elszakadt az izmom a köldököm alatt-mellett (2 hét volt, amíg rendbejött). Pedig ez csak hobbiröpi volt barátnőkkel, semmi komoly. Ebből kiindulva én szüneteltetném, ráadásul pont olyan sport, ami rendesen igénybe veszi a has körüli területet.
2013. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!