Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit ciki kérdés de van...

Kicsit ciki kérdés de van olyan hogy max. Hányszor lehet terhesen szexelni egy héten? Nem árt a babának ha mindennap?

Figyelt kérdés
Nem első babám, de én még így nem voltam sose, általában első időben tök álmos fáradt voltam egyáltalán eszembe se jutott a szex., aztán középidőben még oké de akkor is max heti 2-3 szor, majd a vége felé megint alig szántam rá magam. Most meg állandóan szegény uramat "zaklatom" állandóan vele álmodok mindenféle erotikusat na de féltem a babát is szóval árthat ez vajon? Volt vki így? Mit mondott az orvosa? Múltkor nem kérdeztem, most meg elutazott 3 hétre vmi konferenciára. 12 hetes vagyok elvileg nincs semmi panaszom úgy értem nem görcsölök meg semmi. Aki esetleg így volt nem volt később baj? Korai méhszájnyílás vagy vmi?
2013. ápr. 5. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orgazmus nagyon erős keményedéseket okozott és görcsöket így totál leálltunk már a 2.trimeszhterre a szexről.Azóta sem volt orgazmusom mert nem hinném hogy nekem jót tenne.36 hetes kismama
2013. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, én nem érzek semmi különöset inkább kicsit nehéznek érzem a hasam utána dehát csak fekszek úgyis...

na megvárom akkor az orvost szerintem hogy mit mond, körbe fog röhögni mondjuk szerintem...

2013. ápr. 5. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szex ellenes dokim van most.. Csak masodik trimeszterre engedelyezte a szexet.( gyogyszerrel es kezelessel estem ismet teherbe)

Elozo terhessegemnel hivtam parom, merre jar? 10 perc es itthon van.. Eresztettem a furdovizet belepett az ajton es szaggattam rola a ruhat mar mire a kadba belokdostem nem volt rajta ruha (imadta azt az idoszakot)... Allati modon be voltam indulva mindennap egyutt voltunk (kivetel ha osszevesztunk mert mar faradt volt es nem voltam megerto), ha elmentem vele dolgozni olyan is volt hogy 1-1 szereles kozben estem neki. Az en hasam is kemenyedett de a magneb6 megoldotta...

2013. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy hanyszor lehet. Kiveve ha az orvos eltilt. Annyiszor es addig, amig neked jol esik, illetve nem kemenyedsz es gorcsolsz be.

Mi is majdnem napi szinten egyutt vagyunk a ferjemmel, es nincs semmi panaszom. Nyugodj meg, a babanak nem lesz semmi baja:)

29hkm

2013. ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a harmadik babámat várom, az első két terhességem alatt annyira nem kívántam a szexet, hogy szerintem a 9 hónap alatt egy kezemen megszámolhatnám, hányszor voltunk együtt.


Most meg... Este fáradt vagyok, gyorsan elalszom, de hajnalban leteperem az embert, ha már elment dolgozni, akkor meg segitek magamon, mert égek mint a tarló :D


Kicsit keményedik a hasam, de nem vészesen, a nagyobbakkal nagyon rossz volt, azért is nem erőltettm,most valahogy az orgazmus is más, de ezerszer jobb :D


Szerintem sem lesz baja a babónak, azt jelezné, ha nem tetszene neki.

2013. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!