Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék? Vagy ilyenkor...

Terhes lennék? Vagy ilyenkor még nem lennének tünetei?

Figyelt kérdés
2 hete múlt el a mensim,de nagyon fájnak a cicijeim...nem tudom miért?!
2013. ápr. 6. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes menzeszed volt, nem valószínű. Legfeljebb a peteérést érezheted ilyenkor, terhességi tünetet biztosan nem. Ha kevesebb vagy szokatlan "minőségű" vérzésed volt, teherbe eshettél az előző ciklusban. A legbiztosabb, ha veszel egy tesztet.
2013. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát most csak 2napig volt erőss aztán szinte semmi. máskor pedig 3-4napig erős aztán kevesebb de 1 hétig megvan.De akkor azt már észre kelett volna vennem hisz az akkor már elég sok idő.(tünetek kellenének) ???????
2013. ápr. 6. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet, van aki vérzik a terhesség alatt. vagy peteérést érezted meg.
2013. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 7-8. héten jelentkeztek tünetek, de van, akinek egyáltalán nincs. Pláne, ha nem is figyelted, nem biztos, hogy észreveszed. Vegyél inkább tesztet. Ennyi idő után már délutáni vizeletből is ki kell mutatnia. Majd írd meg, mi lett! Első voltam.
2013. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megcsináltam,nem vagyok az!
2013. ápr. 12. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!