Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért késik? Nem lehetek...

Miért késik? Nem lehetek terhes, igaz?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm kb 1 hónapja.. nem feküdtünk le a barátommal csak petting volt, meztelenül feküdt rajtam meg énis rajta, de nem tette be teljesen de a feje lehet bement. Sokszor elszokott menni de annak nagy része a kezemen van. Nem hinném h terhes vagyok,hányingerem nincs, csak azt nem értem hogy akkor miért késik?
2013. ápr. 6. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tesztet miért nem csinálsz?

Hány évesek vagytok?

2013. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mert nem tartom valószínűnek hogy az vagyok, mert a feje is kb 2 mpre volt bent.

17 mindketten.

2013. ápr. 6. 17:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Pedig simán lehetsz. Azt mondtad, be szokta tenni (az lényegtelen, mennyire) és biztosan mesélt neked anyukád az előváladékról...
2013. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet előváladék, azért nem engedem neki hogy betegye! Óvszere pedig amúgy van, csak annyira szorítja hogy lelankad neki utána. Ezért nem csináljuk.
2013. ápr. 6. 17:25
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

ha a fejedet továbbra is a homokba kívánod dugni, tök felesleges volt kérdést kiírni.

a pasid meg egy idióta, vegyen nagyobb gumit és ennyi.

te meg szépen fogd magad, sétálj el a DM-be 500 ft-al és vegyél már egy tesztet!! HA terhes vagy és nem tartod meg (hozzá teszem, ellenzem, de felhívom a figyelmed rá) a 12. hétig vetetheted el, ezért is fontos, meg persze még 600 dolog miatt.

2013. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazad van nem kellett volna kérdeznem, csak érdekel hogy mitől késik. Még mindig tartom magam ahhoz hogy nem vagyok terhes(semmi jele a menstruációmon kívül), de ha továbbra sem jön meg megfogadom a tanácsodat. Köszi hogy írtál.
2013. ápr. 6. 17:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy hónap után nincs is más jele a menzesz kimaradását kivéve... Szóval ez jel és tesztelni kéne. Nem ennyi idő után leszel kívánós...
2013. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerinted mi tudhatjuk,hogy neked mitől késik??

Van esély így is,hogy csak a fejét dugta be!

Ugyhogy ne késlekedj,vegyél egy tesztet,az már biztosat fog mutatni,1 hét késés után!

2013. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a többieket kiegészítve:



ha a teszt negatív, de még mindig nem jön meg ajánlom, hogy menj el nőgyógyászhoz.

Igaz, hogy ennyi idősen előfordul, hogy ki-ki marad, de mivel élsz nemi életet ezért jobb félni, mint megijedni

2013. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előtte rendszeres volt a mensid? Vagy előfordult máskor is 1 hónapos késés? Szerintem menj el dokihoz, ha nem vagy terhes akkor is, mert sztem 1 hónap késés nem ok.

Amúgy az előváladéktól is teherbe eshetsz, ha csak néhány pillanatra teszi be, akkor is. Kicsi az esélye, de lehetséges! Úgyhogy ha nem akarsz teherbe esni szedj tablettát, vagy használjatok óvszert (nagyobbat).

A terhességnek pedig nem mindenkinél van tünet az első néhány hétben, hanem csak 6-8-10 hetesen.

2013. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!