Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgást jelző...

Magzatvíz szivárgást jelző betétet hol lehet kapni és milyen árban van, hány db-os?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

lakmusz papír 4db-os

szivárog a vized talán?

2013. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elvileg az országban már nem árulnak ilyet! Ebay-en láttam, de ahhoz sajna nem értek... :( Ha esetleg valaki igen akkor segíthetne mert én is szeretnék ilyet :D


[link]

2013. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lakmuszpapírt se találtam még... még csak néztek rám mikor kérdeztem a gyógyszertárban! :D
2013. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Lakmuszpapírt is csak Ebay-en találtam, csak rendelni nem tudom hogy kell :)

2013. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én vaterán vettem lakmuszpapírt!
2013. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Én innen rendeltem indikátor csíkot:


[link]


Itt le is is van írva, hogy hogy kell használni:


[link]


Én úgy szoktam, hogy ha érzem, hogy folyik valami, odateszek egy tiszta wc papír darabkát, és utána rögtön felitatom az indikátor csíkkal a wc papírról. Simán átáztatja a lakmuszpapírt, ha nem kékes ahogy elszíneződik, akkor nem magzatvíz.

2013. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A védőnőm azt mondta hogy tegyek be egy darab vattát ha felmerül a gyanú, és ha 1 óra alatt átitatódik teljesen akkor az magzatvíz.
2013. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kismama írta talán itt, hogy az orvosa azt mondta, hogy ha úgy gondolja, hogy szivárog a víz, üljön be egy kád vízbe, áztassa ki magát, aztán ha kiszállt, tegyen a bugyijába egy színes anyagdarabot, azon jobban látszik a víz.
2013. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D én anno kórházban feküdtem és minden pisilés után folyt valami. Szóltam, hogy valószínű ha elernyedek akkor jön a magzat víz is, erre mondja megnéz, ááááá teljesen zárt az nem lehet, oké, mondom anyámnak te! hozz be nekem egy tampont. Feltettem, elmentem pisilni, kivettem, tiszta víz, mondom neki hogy én leteszteltem magam, az víz, erre lecseszett a doki, hogy hogy merek én oda bedugni valamit is :D mondom neki úgy, hogy éreztem, hogy az nem pisi, erre mondja pedig itt baj nincs, maradjak nyugton ... hát reggelre 3 ujjnyira nyitva voltam, elömlött a víz és semmi fájdalmam nem volt, úgy mentem szülni.
2020. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!