Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányos kismamák, ti milyen...

Lányos kismamák, ti milyen lány nevet adtok a picinek?

Figyelt kérdés
Júniusra vagyok kiirva és nem tudom eldönteni, h milyen nevet adjak... :( Külföldön élünk ráadásul , igy aztán meg még nagyobb a választék, merthogy bármilyen nemzetközi nevet is adhatok.... Szeretnék magyar nevet, de azt sem akarom, hogy nehézségek legyenek a kimondásával kapcsolatban...
2013. ápr. 9. 15:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szép neveket írtál.

Dalma, Melinda - nekem most ezek tetszenek. Persze a vezetéknévtől is függ.

2013. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Engem Boglárkának hívnak és az amerikai ismerősöm nagyon nem boldogult vele. Maradtunk a Boginál, de még azt is "Bódzsi"-nak ejtette.

A Dorka szép név szerintem, külföldön maximum leegyszerűsítik Dorára. Hanga Dorka is jól hangzik együtt szerintem.

2013. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekünk Hannánk születik szeptemberben :) De tetszett még a Norina, Csenge, Flóra is!
2013. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Adrienne, Anette, Tamara, Nicole, Greta, Lilly, Norah, Vivien, Sophie, Ania, Emma, Emili, Gloria, Lora, Natalia, Olivia
2013. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ezek megvannak a magyar nyelvben is. Sem az ejtésük, sem az írásuk nem bonyolult, és közismertek.
2013. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Fruzsina
2013. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem Miléna lesz. De tetszik Lara, Anna, Hanga, Réka, Rebeka, Alma, Hella, Lotti stb. is. Amiket te felsoroltál, azok is szépek. Én a Hangát választanám.
2013. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az én keresztlányom Virág Hanna, az unokahúgom Emily, és még van egy Zsóka babánk is :)
2013. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kinek nem tetszett az Anna Erzsébet? Vagy az miért kevésbé hasznos, mint akármelyik másik? Ész megáll...
2013. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Augusztusban születik Hanna Elena nevű kislányunk. Direkt olyan nevet választottunk, hogy bárhol tudja majd használni, ha esetleg úgy alakul majd az élete. Bár ezek nem kifejezetten magyar nevek, de részemről az Bella név még esélyes volt. Nekem tetszik a hangzása, de a párom elvetette. Így maradtunk a Hannánál és az Elenánál.
2013. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!