Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 32 hetesen már...

Betöltött 32 hetesen már egészséges lenne a baba ha megszületne?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy a 37.héttől egészségen nem koraszülött a baba-aztán lehet hogy nem így van
2009. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egészséges, hogyne, az én fiam is az (32 hétre született), sőt, az unokatesója 28 hétre született és hál'Istennek semmi baja.
2009. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de komoly esély van, hogy nem... Maradjon még egy pár hetet :)
2009. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A tüdeje még nem fejlődött ki teljesen, de a koraszülött-osztályokon már jó eséllyel életben tudják tartani.
2009. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
arra van nagy esélye, hogy nem marad semmilyen egészségkárordása, de lehet, hogy még kell kapnia tüdőrélelő gyógyszert. már betöltött 36 hetesen nem koraszülött, általában a 34. héttől már semmilyen kórházi ellátást nem igényelnek csak a kórházi protokollt. én is pont most vagyok betöltött 32. és egy ujjnyit nyitott a méhszájam, a doki azt mondta maradjon még két hetet-húsz napot és ha utána jön, akkor nem lesz baj, egyébként azt mondta, hogy ha most születne, akkor még kicsi lenne, kb. ennyi, plusz a tüdőre is rá kell segíteni, de az agyvérzés esély már minden nappal csökken. nyugi, lopd te is a napokat, szedd a magnéziumot, pihenj, gondolkodj pozitívan és nem lesz semmi baj, a nagyfiammal a 27. héten megnyíltam, és 40. hétre szültem szép négy és fél kilós gyereket, remélem most is így lesz....:-)
2009. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 31hétre születtem és itt vagyok, pedig 31 évvel ezelőtt volt. :)
2009. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 30 éve születtem 32 hétre, 1650grammal és 40 cm-rel. A tüdőm érett volt, inkubátorra nem volt szükség, csak a súlyom miatt tartottak benn a kórházban 1 hónapig.


39hetes pocis

2009. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!