Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi kell a 91. nap után járó...

Tolnai Renáta kérdése:

Mi kell a 91. nap után járó adókedvezmény igénybe vételéhez ha nem vagyunk házasok és a párom akarja igénybe venni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, akkor a szülésig ebben az esetben csak te veheted igénybe, ha nincs apasági nyilatkozat! Születés után kérheti az apuka! Nálunk a védőnő adott egy igazolást, hogy betöltöttem a 91.napot, a dokim aláírtan, aztán leadtam a munkahelyemen!
2013. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk házasok,és apa igénybevehette,csak az orvostól kellett az igazolás,hogy ekkor és ekkor betöltöttem a 91.napot!
2013. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyeljetek oda lányok, mert az új szabály szerint a magzat után apa csak veheti igénybe ha HÁZASOK vagytok!
2013. ápr. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2vagyok,ha nem lehetne akkor a párom munkáltatója is tudna róla és gondolom szóltak volna!
2013. ápr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 byby5 ***** válasza:
A párod munkahelyéről kell kérni egy papírt(ők ezt tudni fogják) ezt kell nektek kitölteni valamint a munkahelyedre beviszed és kitölteted velük is hogy nem te veszed igénybe.és visszaviszi a párod a munkahelyére és leadja azzal a csatolmánnyal együtt amit a dokid ad ki hogy mikor töltötted be a 91. napot!Ennyi!A többi a munkáltató dolga.legalábbis nálunk így volt!
2013. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!