Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes várandós vagyok?

Zsu Ko kérdése:

13 hetes várandós vagyok?

Figyelt kérdés
13 hetes várandós vagyok, és az utóbbi hetekben állandósult a fejfájásom., Minden nap fáj kivétel nélkül, néha jobban, néha csak tompán. Iszom eleget, sőt... Egy picikét alacsonyabba vérnyomásom, de a frontnak tudom be. Eddig 3x szedtem Algopyrint, de nem szedhetem állandóan, viszont azt sem szeretné, ha a kisbabám is érezze?

2013. ápr. 12. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Már hogy hetek óta minden nap szedsz 3x Algopyrint? Nagyon nem kéne, egyébként sem, de babával meg főleg. Kérj a dokitól valamit, vagy inkább igyál egy kávét,ami emeli a vérnyomásod.
2013. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért érezné a kisbabád?
2013. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem megfogalmaztam érthetően :) 3x szedtem eddig összesen. Nem pedig naponta. Azért nem vagyok felelőtlen. Csak már semmi tippem sincs, hogy mivel csillapíthatnám, vagy előzhetném meg. Már nagyon kellemetlen, hogy minden egyes nap fáj.
2013. ápr. 12. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál galagonya virághajtás vég teát! Én is nagyon fejfájós vagyok nekem használ! A patikában tudsz venni 250,.forint kb és ne a filterest! Természetes tea így a babának nem árt :)
2013. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!