Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Új anyajegy terhesség alatt?

Új anyajegy terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hete a nemi szervemen egy új anyajegyet vettem észre. Legalábbis szerintem anyajegy. A hüvely bejárata melletti sima felületen van, és nem lapos, hanem egy kis bogyóka. Eddig ez nem volt ott. Vagy lehet mégis, csak eddig lapos volt és most a terhesség miatt lett ilyen? Két hét múlva megyek dokihoz, akkor nyilván rákérdezek, de jó lenne tudni, hogy esetleg fordult elő másnál is valami hasonló? Mi lehet ez?
2013. ápr. 12. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kisujjamon lett egy ici-pici anyajegy. Nem tudom ez megnyugtat-e, mert az enyém nem kidudorodó, hanem sima kis pötty.
2013. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jöttek ki nekem is itt-ott ilyen kis picikék, de ezeknek azért nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, mert picikék és állítólag normális, hogy ezek kijönnek/kijöhetnek.

Viszont a lentin azért akadtam fent ennyire, mert nem lapos...hanem olyan kis mozgós bogyóka. (nem tudom máshogy körülírni) :( Meg hát miért pont ott? Szokott egyáltalán ott nőni? Normális ez?

2013. ápr. 12. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
szemölcs, de kérdezz rá.
2013. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Condyloma? Nézz utána a neten a tüneteknek, aztán hasonlítsd össze a tieddel.
2013. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a 4-es válaszadóval értek egyet, én is condylomára gondolok, ha olyan szemölcsszerű, bár a neten nem találsz igazán képeket hozzá (amik vannak,már előrehaladott állapotban vannak, nem is hasonlítanak a kezdethez). Ezt tapasztalatból mondom, nekem is volt és amint észrevettem mentem a dokihoz, el is távolította. Nem egy komoly dolog, ha tényleg az valószínűleg a gyenge immunrendszer miatt jött ki. Szerintem ne várj 2 hetet, minél hamarabb mutasd meg a dokinak! Mert ha az akkor minél előbb el kell távolítani, ha meg csak valami egyszerű bőrkinövés megnyugtat. Jobb lenne szerintem.
2013. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. Utána olvastam a Condyloma-nak. De nem igazán egyeznek a tünetek.

Ez nem hús színű, hanem barna...olyan tényleg, mint egy anyajegy. Nem viszket, nem nagy.

Meg azért is tartanám furának, mert a terhesség elején volt rákszűrés (gondolom, ha HPV vírus, akkor az kimutatta volna, nem?), azóta pedig nem volt szex. És azt írja nem érintkezés útján lehet elkapni.

Vagy rosszul raktam most össze a dolgot szerintetek?

2013. ápr. 12. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kijött egy ugyanott, csak nem kinövős fajta, de rendesen barna, szóval ez anyajegy. A testem különböző pontjain jöttek még ki -az egyik a köldökömben-, szóval szerintem tök normális. 4-5 lehet már belőle.
2013. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:) Most kicsit megnyugtattál, köszönöm. :)

Azért megpróbálom előrébb hozni a doki meglátogatását.

2013. ápr. 12. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!