Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet az gond, ha 10 hetes...

Noisy23 kérdése:

Lehet az gond, ha 10 hetes terhesen nincs rosszulletem?

Figyelt kérdés
24 eves vagyok es alig 1 hete derult ki, hogy babat varok.1.gyerek lesz. Nem volt hanyinger,hanyas de meg egy kis emelyges sem, az meg mar megtortent parszor, hogy 1honap mensi kimaradt mert sokat stresszeltem igy nem is gondoltam terhessegre,csak vartam aztan teszteltem, 2 teszt egyertelmuen pozitiv volt de doki meg nem latott-a munkam nem engedte de jovoheten megyek.Arra is gondoltam, hogy esetleg jelentheti azt a majdnem tunetmentessegem, hogy a baba elhalt...? Olvastam mar errol, hogy az elso3 honapban ez sajnos gyakran elofordul.
2013. ápr. 12. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, 17 hetes vagyok, gratulalok :)
2013. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond, lehet, hogy szerencsés leszel, és megúszod rosszullétek nélkül. :)

2 gyerekem van, egyiknél sem voltam soha rosszul. Azaz a lányomnál a 12. hét körül egyszer émelyegtem a rántottaszagtól, de ez az 1 alkalom volt, a fiamnál pedig 1-2 hétig liftezett a gyomrom, ha kanyargós utakon autóztunk. Semmi más bajom nem volt.

2013. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dehogy gond, hogy nem vagy rosszul. Inkább örülj neki! Meg persze a babának is, gratulálok!

Én a másik véglet voltam. Az első négy és fél hónapot gyakorlatilag végig hánytam. Semmi nem maradt meg bennem, fogytam egy csomót, már attól féltem, hogy a baba látja kárát. De szerencsére nem így történt!

További kellemes babavárást :)

2013. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okes, akkor orulok magamnak/magunknak :)
2013. ápr. 12. 23:52
 5/8 anonim ***** válasza:

10 hetes vagyok én is és semmi rosszullétem nincs! Ez a 2. terhességem és a lányommal se volt semmi gond!


Nyugi, nem törvényszerű hogy mindenki rosszul van csak azért mert terhes!


Sok rosszullét mellett is elhalhat a baba! Nem kell ezen aggódni!

2013. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ma töltöm a 11. hetet és nekem sincsenek rosszullétjeim. Nem mindenkinél jelentkezik.
2013. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdes: dohanyoztam mielott megtudtam,hogy babat varok, napi majdnem 1dobozzal. Persze leraktam,amikor megtudtam,hogy terhes vagyok de akkor mar ugy8hetes lehettem-egy netes kalkulatorral szamoltam ki,nem tudom mennyire megbizhato ez a modszer. Ezzel mennyire arthattam a babamnak??
2013. ápr. 13. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elsi lanyommal en dohanyoztam amig meg nem tudtam, es en is 8 hetes voltam. Azonnal abbahagytam es szora sem gyujtottam ra, ennek mar 7 eve. Neki nem lett semmi baja, szep, egeszseges okos es cserfes.
2013. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!