Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utálom a tavaszt és a jó...

Utálom a tavaszt és a jó időt. Nem vagyok normális?

Figyelt kérdés
nincs mit felvennem. 38 hetesen egy bálna vagyok. Terhescuccukat már felesleges vennem. Nem merek kimenni az utcára, mert mindenki azt nėzi milyen kövér vagyok. Eddig tök jól elvoltam a kabátokkal, de ez a tavasz depresszióssá tesz. Vagyok olyan szerencsétlen, hogy ez így menjen még 3-4 hétig, de szerintem utána sem lesz jobb:(
2013. ápr. 15. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

nyugi, hamarosan itt a szülés ideje, csomó plusz súlytól meg fogsz szabadúlni, utána pár hétig úgy sem nagyon fogtok kimozdúlni, addig a poci is vissza megy (vagy legalább is lejebb megy) és könyebb lesz ....


elhiszem hogy nehéz, és van hogy az ember sokkal rosszabbnak látja magát mint amilyen....lehet Te sem vagy kövér csak már nagyon terhes !!!!

2013. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy szép az idő és használd ki! Lidl-ben csüt-től lesznek leárazva a kismama cuccok nemsokért, utána is tudod hordani (mert a porontyka csak kb. 6 kg, a többi sajna ott marad). Biztosan senki sem nézi ha bálna lettél, ha igen, akkor mi van, majd leadod.

Élvezd a jóidőt, utána még eleget csücsülhetsz a négy fal között! Mostantól gyakrabban kell NST-re is járnod, úgyis ki kell mozdulnod!

2013. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, egyéb okokból. De legalább nem sokára meglesz a babád és minden jó lesz, legalább lefoglalja majd az ilyen gondolataid! :) Nekem s jó ideig nem lesz jobb.
2013. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
nem vagy normális. azért tesz depresszióssá a tavasz, mert otthon ülsz. menj ki, szippants egyet a tavaszi levegőbe és máris obban fogod érezni magad. ha nagy a pocakod, akkor már mindenki azt nézi, h "úristen, mekkora hasa van", nem pedig azt, h mekkora vagy, amúgy senkinek se újdonság, h az utolsó hetekben méár puffadnak,vizesednek a nők. arról nem is beszélve, h az utcán senki se tudja, hogyan néznél ki amúgy, milyen voltál előtte. hacsak nem egy párszáz fős kis faluban élsz
2013. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem felesleges beruházni pár tavaszi pólóra, mert szülés után még 2-3 hónap mire lemegy a felesleg jó esetben...

Menj el vásárolni, jobb lesz a kedved pár csini cuccal, hisz ha megszültél menni kell a védőnőhöz, orvoshoz, jönnek a rokonok, neked is jobb ha csininek érzed magad

2013. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a tavaszt én sem vártam, de más okból. Szívesen lenne a baba a problémám viszont.
2013. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gabi86 ***** válasza:
szia.Ne legyél elkeseredve,majd leadod azt a pár kilót.bocs hogy rákéredzek de hány kilót híztál?mert én 11kg,de mindenki azt mondja hogy csak a hasamra híztam.de én tudom hogy kicsit a combomra és a fenekemre is.De a jó hír hogy a melleim is nőttek,a párom örömére. :-) szerintem is mozdulj ki hogy feltöltődj.Amúgy én utálom a melegítőt,de most az a kényelmes és állatába abba járok.kivétel az orvos és a védőnő.ez kell hogy legyen az egyik legszebb időszakod.légy boldog és vigyázz magatokra és sok boldog pillanatot.34hkm
2013. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!