Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a magzatnak a Mastodyno...

Árthat a magzatnak a Mastodynon csepp a beagyazodas alatt, es utan? Ha meg nem derult ki h kismama vagyok?

Figyelt kérdés
Tobb mint 1 eve probalkozunk a ferjemmel,de meg nem jott a kis Csodank. Most elkezdtem Mastodynon cseppeket szedni. A kerdesem az lenne,h ha mar megtortenhetett a beagyazodas,es en meg nem tudok rola,es ugyanugy szedem,akkor lehet annyi ido alatt vmi baja a magzatnak? Mert tudom h terhesseg alatt tilos szedni.
2013. ápr. 15. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ártana, én is szedtem mindkét terhességemnél amíg próbálkoztunk, és csak akkor hagytam abba amikor + lett a teszt, semmi gond nem volt.
2013. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb 1 hete használtam a cseppett, amikor összejött a baba, most még pocakban van, de az összes eredményem jó, szóval szerintem nem lehet baja attól, hogy 2 héttel tovább használtam.
2013. ápr. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

homopátiás cucc, tehát nem árthat.

Én is szedtem. Nekem is jót tett. A baba pedig elméletileg a fogantatástól számított 14 napig nincs kapcsolatban az anya szervezetével. Ekkora pedig már a tesztek is kimutatják a terhességet.

2013. ápr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt. Nekem eleinte kevésnek is bizonyult, és áttértünk Bromocriptinre, és most szedem, pedig már a nyolcadik hétben vagyok. 12. hétig kell elhagynom fokozatosan. A cseppek sem, és a gyógyszer sem ártanak, de nem szabad hirtelen abbahagyni. Sok sikert! :)
2013. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem, de amint pozit tesztelsz, szólj az orvosnak, hogy szedted a cseppeket, talán fog másfajta pótlást adni. Mivel most kezdted el szedni, szerintem még annyira nem vágta helyre a hormonjaidat.

Amúgy én a biztonság kedvéért a tervezett teherbeesés előtt csinálnék egy 3 hós kúrát,, főleg mert az első 1-2 hónapban rendesen meg tudja zavarni a dolgokat. Akkor nincs ilyen gond.

2013. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!