Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16+4 hetes terhes vagyok, de...

16+4 hetes terhes vagyok, de a hasam eleg pinduri, meg nem veszik eszre, hogy varandos vagyok. Mikortol kezd igazan latszani? 1,74m magas vagyok, ez befolyasolhatja, h nem latszik?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, a pocid hamarosan elkezd szépen növekedni. Kb. a 20. hét után kezd el rohamosabban nőlni a pocak, nekem 23 hetesen már látszott elég szépen, amire mentem szülni, már akkora volt mintha 3 baba lenne bennem. Mondjuk alkatfüggő is, hogy kinek mikortól kezd dudorodni, mert láttam olyan kismamát is, akinek már 12 hetesen szép pocija volt, igaz 45 kilós volt a hölgy.
2009. szept. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában a 20. hét után ezd el nőni a hasad.

Azért ne várd nagyon, elég, ha te tudod, hogy babaát vársz, lesz még amikor nagyon boldog lennél, ha látnád milyen cipő van rajtad.

2009. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ne aggódj!Mindenkinél máskor kezd el nőni a pocak.Nekem az elsővel még 20 hetesen is alig volt észrevehető a hasam,a másodikkal pedig már a 16.héten teljesen látszott,hogy babát várok!Mindkét fiam egészségesen jött a világra!

Egy barátnőm most van a 21.héten és aki nem ismeri nem mondja meg,hogy babát vár!

Most már lassan el fog kezdeni növekedni!

2009. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam én is kérdezni:) 16-17. héten vagyok. Tegnap este voltam dokinál, azt mondták, h jövő hét körül már érezhetően, és látványosan mozogni fog, ill. ekkor kezdődik egy látványos, intenzív növekedés!! Már alig várom!

Jó babavárást:)

2009. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En 18 hetes kismama vagyok es most kezd noni a pocim. Akik nem tudjak, hogy babat varok eszre sem veszik meg vagy pedig azt hiszik hasra hiztam egy picit. De otthon mi latjuk a ferjemmel, hogy szepen kezd gombolyodni. :)
2009. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én 46 kg-al kezdtem a terhességet és 16 hetesen már le se tagadhattam volna hogy babát várok.40+1 hetesen szültem,72 kg-val és akkora volt a hasam mint aki ikreket vár.Ugyhogy függ az alkattol is.
2009. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma léptem be a 17.hétbe, de nekem nagyon nagy a pocim.

Nekem úgy a 12.héttől kezdett el nőni a pocim.

Mindenkinél más. Én a második babámat várom.


Boldog babavárást! :)

2009. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hozzaszolasokat!
2009. szept. 25. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!