Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetségs hogy terhes lettem...

Lehetségs hogy terhes lettem gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés
10 hete szültem és az orvos Azalia-t írt fel.Hétfőn fog elfogyni az első levél és csak ezen a héten szerdán mertünk együtt lenni a férjemmel gumi nélkül.Igény szerint szoptatom a kislányom és mivel a cumit nem szereti, ezért van hogy óránként mellreteszem.Eddig még egyszer sem jött meg, de tudom h ez a gyógyszer miatt is lehet meg azért is mert szoptatok.Viszont ma már órák óta szakaszosan görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni.Eszembe jutott hogy lehetek e terhes emellett a gyógyszer mellett úgy hogy észre sem veszem, mert hogy ugye nem jön meg?Lett valaki babás az azalia mellett?Vagy akik szedték és nem jött meg nekik azoknak voltak ilyen görcseik?
2013. ápr. 19. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

egy szerdai együttlétet ma, pénteken nem érezhetsz...

mármint ha baba is lenne védekezés mellett 2 nap alatt semmilyen tünet nincs még

lehet, hogy most jönne meg, ha nem szednél gyógyszert

2013. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,mondjuk ez is igaz...kicsit rá vagyok feszülve a dolgora mert azért nem szeretnék ilyen hamar kis tesót.De hát nem egyszer hallottunk olyat h valaki gyógyszer mellett lett terhes.A gyógyszer dobozára amúgy az van írva h 1hét után már hat,a doki 2hetet javasolt, mi 3mat vártunk...úgyhogy azért remélem hat már a bogyesz:)
2013. ápr. 19. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Estek már páran Azalia mellett teherbe, sajnos nem olyan biztonságos. Viszont lehet mellékhatás is. Én 2 naponta véreztem és görcsöltem tőle.
2013. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ereznim még nem sokat érezhetsz. De hogy is kezdted el szedni, hiszen a pirulát a menstruáció elso napjátol kell szedni. Az én dokim nem javasolta a fogamzásgátló szedését szoptatás mellett. Persze felírt volna ha nagyon szerettem volna, de inkább nem. Azt mondta, hogy szoptatáskor hormont viszek be a baba szervezetébe és hormonproblémát is okozhat. Nem biztos, de megtorténhet : mellnovekedés, szorosodés a babánál. Ugyhogy inkább kihagytam.
2013. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

3 hónapja szültem.A 6 hetes kontrollon nekem is ezt írta fel a dokim,azóta szedem.De nekem már meg is jött,pedig még szoptatok.Nekem is okozott görcsöket az elején,de mára elmúlt.Semmi panaszom tőle.Eléggé rendszertelen lett a ciklusom,úgyhogy fogalmam sincs,hogy mikor van peteérésem.Mi még óvszerrel kombinálunk,nehogy gond legyen.Korai lenne még nálunk is a tesó. :D

2013. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!