Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babát létezik hogy máris...

3. babát létezik hogy máris érzem mozogni? 13 hét 6 nap vagyok ma és reggel óta harmadjára érzem ülve ezt a pici kaparászás jellegűt amit az első két babámnál is.

Figyelt kérdés

Hülye vagyok? Beképzelem? Volt vkinek ennyire korán? Az orvos múltkor mosolyogva mondta előttem egy anyukának (második babáját várta) hogy 13 hetesen még kizárt hogy a magzatmozgást érzi, és hogy anyuka csak nagyon szeretné már érezni.

Első babámat 16+4 nél éreztem , másodikat 15+4 nél.



2013. ápr. 19. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
én az elsőt csak 19 hetesen éreztem, a másodikat kereken 14 hetesen. Simán érezheted, hiszen tudod már, hogy mit "kell" érezni ilyenkor, mire kell figyelni.
2013. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen:) csak mindenhol azt olvasni hogy ekkora baba mozgását még kizárt hogy érezni na de akkor mi ez, egyáltalán nem bélmozgás, az tudom milyen ez nem olyan inkább olyan lökdösés szerű egészen lent.
2013. ápr. 19. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Első babát 12 hetesen éreztem. Szóval simán érezheted.
2013. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Őt érzed. Én is ennyire korán éreztem a másodikat. A mosolygó dokinak meg üzenem, hogy amíg nem növeszt méhet magának, és bele egy magzatot, addig az érzetekről ne nyilatkozzon ilyen magabiztosan.
2013. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy őt érzed!! Én az elsőt is éreztem a 13. héten, a 16. héten pedig simán a kezemmel is ha a pocimra tettem. Miért is olyan lehetetlen ez? Nekem sem hitt senki szerintem, de hát csak én tudom! :))
2013. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első babámnál ilyet a 13. héten éreztem, a másodikkal ha minden igaz, akkor már a héten (10. hét) éreztem! Nem vagyok 100% biztos, de mivel tudom mit kell érezni, így szerintem az volt!


Neked is simán lehet!

2013. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!