Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kihez menjek? Nödokihoz vagy...

Kihez menjek? Nödokihoz vagy háziorvoshoz? Most lettem beteg, folyik az orrom, fáj a torkom.

Figyelt kérdés
Nagyon taknyos vok:( Ti mit csináltatok ilyenkor?:32hetes vok:)Köszi a válaszokat.
2009. szept. 24. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A háziorvos is megteszi ilyenkor.Meleg mézestea jó hatással van,de ha lehet,akkor inkább rendes gyümülcstea legyen,ha lehet.

Jobbulást kivánok!:)))

2009. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz, mivel a nőgyógyász inkább az "alsó" részekhez ért, a háziorvos pedig a "felsőkhöz". A házidoki is tudni fogja, hogy mit írhat fel a babásoknak.

Jobbulást!!

2009. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én mikor megvoltam fázva kb fél idősen, kérdeztem a védőnőt, hogy mit csináljak, azt mondta, míg nincs lázam, addig semmit, csak igyak sok folyadékot.

37 hetes km

2009. szept. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Meleg mézes-citromos tea, és ha megteheted, 1-2 napig ágynyugalom. Én is így csináltam, szinte hihetetlen, de ugyanolyan hatásos volt, mint a Neocitran.


Szerintem most ne menj orvoshoz, a váró mindenhol tele van új influenzásokkal, így legyengülve még elkapnál valamit. Jobbulást!

2009. szept. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a válaszokat:)akkor maradunk a teánál:)Alig alszok vmit mert elvan dugulva az orrom és nem kapok levegöt:(azért is kértem hogy segitsetek:)Féltem a babót naon:)elsö babás vok:)Még 1x köszönöm nektek:)
2009. szept. 25. 07:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Kerti kakukkfű és hársfatea (nem filteres, hanem gyógyszertári) mindkettő megfázásra, hörghurutra és torokfájásra való. Citrommal, mézzel, remélem neked is használ! Jobbulást
2009. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Orrcseppet ne használj, mert nem csak az orrnyálkahártyára hat érszűkítő módon, hanem a méhlepényre is, ami a babának nem használ. Orrcsepp helyett próbálkozz meg a kamillateával. Nem olyan hatásos, és gyakrabban is kell alkalmazni, de természetes, és a babának nem árt.


Ágynyugalom, sok tea, pihenés. Amíg nincs lázad, addig minden rendben, az immunrendszered majd elintézi.

2009. szept. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kakukkfűtea?Én úgy tudom az vetélést okoz!Nézz először utána a neten!
2009. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem okoz vetélést a kakukkfű tea, miért is okozna?! Nem kell minden marhaságot elhinni amit a neten olvasol! Anyósom gyógyszerész, biztos lehetsz benne, hogy tudom mit iszom!
2009. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én utánanéztem: óvatosan kell fogyasztani egy csomó gyógynövényt pl petrezselyem, kakukkfű, oregánó stb De szerinte két bögre tea nem fog ártani, a legtöbb gyógynövénnyel vigyázni kell mert vagy vízhajtóak vagy görcsoldóak vagy az alhasi vérbőséget okoznak.... MÉRTÉKKEL
2009. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!