Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, eddig...

Loliboli kérdése:

10 hetes terhes vagyok, eddig is alig voltak terhességi tüneteim, de mostanra meg abszolut az a kevés is megszünt. Van okom aggodni?

Figyelt kérdés
Utoljára 8-án voltam orvosnál, akkor mindent rendben talált. Ez normális, ha szinte semmi tünetem nincs? Csak egy kicsit fel vagyok puffadva, meg a mellem huzodik egy kicsit.
2013. ápr. 19. 20:46
 1/9 Kondor Judit ***** válasza:
Örülj neki,hogy semmi tüneted nincs.A barátnőmnek 9 hónapig az az a szülésig hányingere volt.
2013. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, örülnöm kéne, csak kicsit félek is,mert volt már vetélésem is,meg méhenkivüli terhességem is.
2013. ápr. 19. 20:55
 3/9 Kondor Judit ***** válasza:
Ez nincs összefüggésben a vetéléseddel.Sok sikert a terhességgel.
2013. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. ápr. 19. 21:01
 5/9 anonim válasza:
nekem sem volt semmiféle tünetem, éés hogy örültem neki.:) ugyanúgy telt a 9 hónap, mint az addigi napjaim. gratulálok.:)
2013. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem a lanyommal meg egy keveske tunetem sem volt. mintha nem is lettem volna terhes. sem hanyinger, sem emelyges, semmi! alig vartam, hogy menjek az orvoshoz, hogy uh-on lassam a babam, es a doki azt mondja, minden rendben van, mert nem ereztem semmit. csak a pocim nott.
2013. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek :) Ha igy van,akkor kicsit most megnyugodtam :)Jo babavárást :)
2013. ápr. 19. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem pontosan ugyanez történt az első terhességem alatt. Pánikfejjel rohantam a nőgyógyászhoz, hogy elmúltak az amúgy is enyhe terhességi tüneteim. Épp 10 hetes voltam. Ő is azt mondta, hogy örüljek neki. Nem volt semmi baj, most 3 éves a nagyfiam. :)
2013. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes vagyok és az elején csak mellfeszülésem volt, de mostanra már az sincs! A lányommal is ilyen volt a terhességem így tudom, hogy minden rendben van! :D
2013. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!