Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elején (5-6 hét)...

A terhesség elején (5-6 hét) normális hogy az orgazmus után kb.5-10 percig "mindjárt megjön érzés" jelentkezik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha görcsölsz utána akkor hanyagold inkább. Majd a doki megmondja, hogy mit tegyél. Rizikós az első 12 hét, de nagyon hamar elmegy, a helyedben csak pihennék.
2013. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,normális,ha nem tart sokáig és nem vérzel utána. Ezt figyeld azért! 10 perc azért sok! 5-nél ne legyen több!
2013. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Majd figyelem, mert lehet csak 5 perc volt. Köszönöm
2013. ápr. 20. 09:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán jó, mert az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz, és attól van megjön érzésed, hogy összerándul a méhed. Lehet, hogy neked épp nem lesz tőle bajod, de az is lehet, hogy extrém esetben bevérzéseket okozhat. Észre sem veszed, ha nem kifele vérzik. És ha most ott akármerre vérzik az nagy baj lehet. Mi, ha összejön szerintem nem fogunk szexelni, mert előző terhességemnél ugyan óvatosan tettük, mégis én is így voltam, hogy keményedett utána a hasam, meg mintha meg akarna jönni. 20 hetesen szültem végül, és trombotikus gócok voltak a placentán.. És nem tudni mitől, de akár ez is közrejátszhatott. Én nem kockáztatok már.
2013. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Off: Nagyon sajnálom, 4-es :( Bár laikus vagyok, de volt trombózisom - nem hiszem, hogy az orgazmus vérrögöket okozna a placentán... Ha még nem történt meg, inkább genetikai hajlamot kéne szűrni trombofíliára nálad, úgy tudom, ez gyakori oka a vetélésnek, koraszülésnek. A következő terhességnél pedig rendszeres véralvadásgátló adásával megelőzhető.
2013. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Inkább akkor megkérdezem az orvost legközelebb. A 12 hét után már nincs ilyen érzés vagy ritkábban lehet gond belőle?

Egyébként igen enyhe görcsöket éreztem, enyhébbeket, mint amikor 1 nappal mensi előtt lett volna. De most már nem merek.

2013. ápr. 20. 10:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi nem szexeltünk élőben, helyette álmomban minden este igen...orgazmussal együtt. (ezt ugye nem lehet kivédeni) Ugyan ezt éreztem, mint te, habár nem ilyen sokáig. Egy fél perc alatt elmúlt. Megkérdeztem a dokit, azt mondta, hogy ez normális.
2013. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. ápr. 20. 11:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben hanyagolnám a szexet az első 12 hétben,ugyan is az a legkritikusabb időszak,és szerintem nem ér annyit a szex,hogy elmenjen a babád!!!

Mi összesen az egész terhesség alatt 3x szeretkeztünk(aztán el is tiltottak tőle minket),és nem haltunk bele..és még rá kell húznunk 6 hetet a gyermekágyas időszak miatt,de azt is ki fogjuk bírni :)


37+4 hkm

2013. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, én értem, hogy nem ér annyit, de viszont sehol sem tiltják egészséges terhességnél, csak nem tudtam eldönteni, hogy ez az érzés mennyire normális és ha az orvos azt mondja, hogy hanyagoljuk, akkor természetesen nem fogunk kockáztatni.
2013. ápr. 20. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!