Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismama vagyok...

Túlsúlyos kismama vagyok szerintetek így ránézésre? Hány hetesnek tippeltek? (3. baba) Hány kg plusz?

Figyelt kérdés

Csak telefonnal tudtam fotózni így nincs benne minden de ez alapján hány kg-nak tűnök? Szerintetek ez túlsúlyosság már?

177 cm vagyok, majd leírnám miért kérdezem.


[link]


[link]


2013. ápr. 21. 14:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
1. képen nincs púpom :D csak odalóg a hajam:)
2013. ápr. 21. 14:22
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt soha nem tudom megtippelni, hogy hányadik hét :-)

De egyáltalán nem vagy túlsúlyos! Nyugi! :-)

De írd le, hogy miért kérdezed! ;)

2013. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

18 hét

Milyen túlsúlyról beszélsz???

Amúgy nem tudom mennyit híztál, fogalmam nincs ezt honnan lehet megállapítani így két fotóról, kiinduló súly nélkül.

2013. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
túlsúlyos nem vagy, de szerintem elég sokat felszedhettél a terhesség alatt (ahhoz képest, h milyen voltál előtte). szerintem 6kg plusz van rajtad és épp, h elhagytad az első trimesztert
2013. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Azt is meg lehet/szokták tippelni szóval hogy feltételezve hogy nem a fenekemre combomra hízok hetek/hónapok óta-úgy mennyi lehet a plusz.

Még várok választ majd leírom aztán miért érdekes.

2013. ápr. 21. 14:28
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mivel 3.baba olyan 12. hétnél járhatsz,és olyan 65 kiló lehetsz.

És szerintem egyáltalán nem vagy túlsúlyos!!Bár én nézhetnék ki így 2 gyermek után terhesen a 3.al!!Én még csak az elsőt várom,de én nem terhesen is kövérebb voltam mint te!

2013. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14.hét + 2 kg
2013. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem első trimeszter még, talán 10 hét. 3. terhességhez képest nem vagy túlsúlyos, de azért van felesleg az látszik, de hogy ebből hány kiló köszönhető a terhességnek fogalmam sincs, azért előtte is biztos volt rajtad.
2013. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi akkor végülis a védőnőnek meg az orvosnak volt/van igaza.

Azért kérdezem mert első két terhességemet másik városban hordtam ki (más megye is) máshol is szültem.

Itt az új helyen pedig jártam a védőnőnél meg mostanság próbálok orvost keresni és a súlygyarapodás jött szóba és nekem, mint túlsúlyos anyukának 7-9 kg-t javasoltak max. Úgy értem az orvosom (? ) -még nem tudom végülis maradok e nála nem emiatt csak olyan hányavetinek tűnt- szerint az bőven elég lesz.

Na most én soha életemben nem tudtam megítélni valós méreteimet vagy valós kinézetemet. Egy éve több minden miatt 65 kiló voltam ami elég kevés volt mások szerint meg elnézve az akkori ruhákat. Rengeteget kérdezték hogy beteg vagyok e meg mi bajom stb.

Én akkor is kövérnek láttam magam.

Most se vagyok kevés kiló és valóban igaza volt annak aki írta hogy sokat is híztam. 14 hetes vagyok és plusz 5 kg-nál járok 75 kg vagyok most.

Kicsit szorongok hogy mostantól minden alkalom a védőnőnél, orvosnál erről fog szólni hogy úristen mennyit híztam.

Holott az első két gyerekemnél nem vagyok rá büszke de 16 ill. 14 kg-t híztam közel 90 kilósan mentem szülni és senki nem mondott rá semmit.

Köszi a válaszokat.

2013. ápr. 21. 15:50
 10/19 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy ha most 5 kg nál járok, kizárt hogy a 40.hétre plusz 7 kg legyen a plusz súly, főleg hogy a gyerekeim is 4 kiló felettiek voltak gondolom most se lesz másként.
2013. ápr. 21. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!