Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedés lehet v. a baba...

Keményedés lehet v. a baba nyomja ki magát?

Figyelt kérdés

20 hkm vagyok és helyenként alul bekeményszik a pocim!

Ez lehet hogy a baba nyomja ki magàt? Mert csak kis helyen keményedik be nem az egész! Egyébként szokott az egész is bekeményedni!Amugy meg a mozgàsàt még nagyon ritkàn érzem!!


2013. ápr. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kinyomja magát a baba, akkor ott lesz egy Pukli!!!
2013. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor bekemeyedik a pocim,es orakig kemeny,meg akkor is ha pihenek.Szerintem ez a novekedestol is lehet es nem feltetlen az a fajta kemenyedes ami miatt felni sozktak.Amig nem faj szerintem nincs gond.Bar mikor en ilyet eszleltem ledoltem kicsit,de attol se lett jobb.Van hogy en is a babat erzem mert kipuklisodik helyenkent:) 23 hetes km:)
2013. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen én is sokat filóztam, de mikor a baba nyomja ki magát, akkor egy bizonyos területen érzem a keménységet, és annak függvényében hogyan nyomja ki magát, talán érzek popsit, lábacskát, és ki tudja még miket... :) Keményedésem még nem volt, de nem hiszem, hogy az foltokban jelentkezne. Ráadásul megnyugtatásul, a mi kislányunk is a 20. héten kezdte el a kinyomkodásait, és azóta élvezi a potyasimit, amit akkor "bezsebel". :)


23 hkm

2013. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit egy ponton érez az ember, az nem keményedés. Valószínűleg csak odateszi egy kis tagját (és nem feltétlenül nyomja ki érezhetően). Ha az lenne, az egész méh keményedne. Nekem olyankor feszít is és összeáll az egész pocakom egy csomóba.


32 hkm

2013. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat! De jó,akkor én azt hiszem hogy a picikém csinàlja mert csak helyenként kemény és pàr màsodpercig csak! :))))))))))

Ja és azt hiszem ő mozgott itt most estére!

2013. ápr. 22. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!