Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esely a vetelesre...

Mennyi az esely a vetelesre elorehaladottabb terhessegnel.18-19 hetre gondolok. Elofordulhat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok. Miért gondolsz ilyenekre?
2013. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sajnos előfordulhat magzat elhalás bármikor a terhesség folyámán, késöbb is. De azért kicsi rá az esély szernecsére, nem olyan gyakori dolog szerencsére.
2013. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert kicsit parazok, es kivancsi vagyok a velemenyekre vagy hogy elofordult-e valakivel?
2013. ápr. 25. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos barmikor barmi tortenhet, de minel elorehaladottabb a terhesseg, annal kevesebb az esely, s minel kevesbe fordult elo a csaladban, minel kevesebb betegseg van a csaladban, foleg az anyanal, minel egeszsegesebben el, annal kevesebb az esely.

Okod van ezen gondolkodni, vagy csak altalanossagban aggodsz?

2013. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi okod rá ne parázz ezen feleslegesen. A baba érzi a negativ érzéseket szerintem.
2013. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, ugyanilyeneken stresszelem magam én is állandóan pedig tudom nem szabad. Próbál meg lefoglalni magad más dolgokkal, mert én pl ha épp nincs semmi dolgom folyton magamat figyelem... És bebeszélek magamnak minden rosszat. Ellenben ha nem gondolok rá semmi bajom :) Nem lesz semmi baj a Babónkkal, azért van ott, mert jönni akar! :)
2013. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen sajnos előfordul, sőt az is hogy halva születik a baba. Vagy az is hogy kilpész az utcára és elüt egy kocsi, esetleg a fejedre esik egy tégla. De egyik se fog megtörténni. Ne gondolj ilyenekre inkább lazíts és örülj a babának. Nem értem miért kell mindig ilyeneken kattogni.
2013. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!