Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van olyan fent a hasam...

Miért van olyan fent a hasam holott a baba és a méh is még kicsi és LENT kéne legyen? Mi van akkor ott fent?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésnek tűnik de egyszerűen akárhogy nézem figyelem a köldököm felett lett nagy hasam holott mikor meg fekszem illetve reggel mikor keményedik a hasam akkor a köldököm alatt van egy nagy hupi.Mi van ott fent akkor , mikor terhesség előtt lapos volt a hasam (nem vagyok vékony, de hasam az pont nem volt)? Ma is bementem a munkahelyemre papírokért és mondták hogy inkább daginak tűnök mint terhesnek (most ezt hagyjuk hogy mennyire kedves megjegyzés:)) nem bunkónak szánták meg amúgy én is látom hogy másoknak LENT nő a pocija).

[link]

Nem túl jó kép mert csak telóval tudtam csinálni, de a lényeg látszik.


2013. ápr. 26. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
esetleg nem hátrahajló a méhed ? és ahogy nő a beleket nyomja felfelé, viszont mivel a méh ilyenkor hátra fele áll nem nagyon látszódik h nőne még...
2013. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De. De a hasam az nagy az látszik szóval valami mégis csak nő oda, de mi? Háj??? 3 kg-t híztam eddig.
2013. ápr. 26. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha reggel fekszem az ágyban, nekem is csk köldök alatt van pukli. Amint felállok, reggelizem,stb.Már a mellem alatt kerekedik a pocak. Nem nagyon értem én sem mért. Talán a gyomor, a szervek kerülnek feljebb a növekvő méh miatt!?
2013. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincs de akkor sem világos mert maga a méh se nagy még (én 15 hetes vagyok) akkor hogy tudja így kinyomni felnyomni a szerveket hogy felül ennyire domborodjon?
2013. ápr. 26. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Felnyomja a belső szerveidet. Esetleg puffadnak a beleid is még.

Hány hetes vagy?

2013. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, közben megírtad a heteket. Puffadnak a belek, semmi gond ezzel. Majd változik, ahogy tovább nő.

Ha zavar, vegyél fel ruhát, abban ez nem lesz feltűnő, csak hogy pocakod van.

Boldog babavárást!

2013. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy érted egybe ruhát ilyen nyári ruha szerűt? Na mindenesetre várom hogy nagyobb legyen mert most tényleg csak kövérnek tűnök:((
2013. ápr. 26. 13:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért 15 hetesen is már 10-12 cm a baba, úgyhogy nő az a méh !
2013. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, nyári ruha. :o) Próbálj fel egy bármilyen bő szabású ruhát, figyeld meg, sokkal "terhesebbnek" fogsz tűnni. :D
2013. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi :DD
2013. ápr. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!