Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen 10+6 naposnak...

13 hetesen 10+6 naposnak felel meg 3,5 centi. Menni kell genetikai tanacsadasra. Jart meg valaki igy? Rendben volt minden rugdosodott tarkoredo tokeletes. Csak rovidebb a torzs.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy 13 hetes? Amúgy a bpd fod femur stb. 13 hetesnek felelt meg? Nem lehet hogy el van számolva valahogy mégiscsak?

Én most voltam 13 hetes uh-n (13+2) és 69mm volt a baba hossza, bpd 23, femur 9mm. tarkóredő 1.2mm.

Nem mondta esetleg a doki hogy egy két héttel el lehet számolva?

2013. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Biztosan nem. Januar 29.en jott meg utoljara, februar 12.en voltam dokinal es akkor szolt hogy ma este tetszik teherbeejtodni (clostis vagyok). Utana 2 hetig nem voltunk egyutt mert cisztam volt es rohadtul fajt. Mostmar elvileg felszivodott
2013. ápr. 28. 16:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Masodik baba lenne...
2013. ápr. 28. 16:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég kicsi érték! De, ha a doki nem mondott semmit...

Nekem 69mm volt 12+3.


18+2hkm

2013. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De... Azt mondta hogy genetikai szures...
2013. ápr. 28. 16:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok! Amúgy ezek az értékek csak átlagosak! Remélem minden oké lesz! Nekem az afp nem jó, de a kombinált meg igen.

A tarkóredő ha jó, az már jó jel! Orrcsont látható volt??

2013. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok aha értem.:( és más értékek megfelelnek a 13 hétnek? Nem hallottam még ilyesmit egyébként hogy minden oké csak a hossza nem:( Pedig találkoztam sajnos már jó néhány negatív esettel...többször is lemérte a doki?
2013. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok. igen orrcsont lathato volt.

Mindene megfelel 12 hetnek ( 9 het ota 1 het lemaradasunk van ott csak 8 hetnek felelt meg.) csak a torzse kissebb. Tobbszor is mert a doki... Holnap kerek idopontot genetikara bizom benne hogy mar csutortokon mehetek majd...

2013. ápr. 28. 20:36
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok szorítunk. Lehet tényleg kicsit mégis csak kisebb...az biztosan nem lehet hogy a 12 e utáni 2 hét UTÁN lettél babás ? (írtad hogy 2 hétig nem voltatok együtt a ciszta miatt) Mert akkor pont stimmelne az a 2 hét.

Csak azért írom ezeket mert én is megjártam kicsit etéren mert a második babánk clostis hónapban sikerült (tüszőt is nézték mikor érik stb.) mégis 9 nappal később sikerült mint ahogy az orvos mondta. Valószínű kicsit később még megérett pár tüsző és egyikből lett a kislányunk.

Nos a lényeg hogy mikor mentem az orvoshoz először (pozi teszt birtokában) megvizsgált semmit se látott! Azt mondta szerinte nem sikerült ez a hónap menstruálni fogok.

Aztán eltelt 1 hét semmi jele mensinek, elmentem megint, akkor petezsákot látott de szabálytalan szélűt mondta ebből nem lesz baba valószínű , ha nem jön a vérzés , mennem kell műtéti befejezésre.

Eltelt megint pár nap elmentem egy másik dokihoz, embrió még mindig nem látszott, és egy hét múlva mentem újra a dokimhoz és végre volt szívhang. Őszerinte a ciklus kontroll alapján már vagy 7-7.5 hetes voltam én meg tudtam hogy még csak 6 körül.

A harmadik babámnál ugyanezt eljátszottuk ott nem volt closti de egyetlen alkalom volt mikor nem védekeztünk így tudtam az időpontot, de az orvos (ez már egy másik) csak a mensit nézte és szívhang után mentem egyszer panaszokkal, megvizsgált és ugyanez volt hogy lemérte és váltig állította hogy nem fejlődik megfelelően mert szintén vagy 1.5 hét eltérés volt méretekben.

Nem mondom hogy neked is tuti ez van csak én is nagy stresszben töltöttem ezt az időszakot, közben nem is kellett volna.:(

2013. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Haaat en nem tudom. Bizom benne hogy igazad van es nekunk is valahogy ugy sikerult. Bar nem tudom mett olyan szinten hatrahajlo a mehem hogy miota egyutt vagyunk 1 percet se vedekeztunk es nem maradtam babas. Csak closti, homero es gyertya allas szeretkezes utan... Nem tudok en mar semmit. Lehet nekem is az orvoscsere hozna megoldast, de azert se haragudhatok mert alapos (7 hetesen nem latott szivhangot se bekuldott a korhazba azonnali kontrollt kert) most meg ez... Lehet csak a doki benazik az uh-val...
2013. ápr. 29. 05:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!