Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek genetikai uh-ra...

Ananke kérdése:

Holnap megyek genetikai uh-ra a down kór miatt, kb mire kapok eredményt? Mert kicsit magas az NT.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hol?Melyik kórházba?
2013. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hova mész? A genetikai UH-n szerintem fogja mondani a doki, hogy mit lát, mit javasol.

Vagy ilyen kombinált szűrésre mész?

2013. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A Maglódi utcába a Bajcsy Zsilinszky kórházba.Mert amit 12+6 naposan csináltak uh-n 3,1mm lett tarkóredő :(
2013. ápr. 29. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:

Down kór miatt voltam magzatvíz vizsgálaton. Javasolták az UH-t is, de állítólag a víz vizsgálata sokkal biztosabb. 3 hetet vártam az eredményre, és a vérvizsgálati rossz eredmények ellenére is kiderült, hogy egészséges lesz a babám.

Nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen!!!

2013. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,félek azért!
2013. ápr. 29. 15:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyből megírta a doki ott helyben a leletet.Az UH-n a szakértő látja egyből hogy mizu, nem fogja később még elemezgetni. Ahogy kész vagytok, megkapod az eredményt.
2013. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Együtt érzek veled, tudom milyen rossz érzés, és mennyire aggódsz most. De tapasztalatból mondom, hogy néha túldramatizálják a dolgot.

Nekem a véreredmény szerint a 21-es kromoszóma rendellenességének esélye 1:98-hoz volt. Nagyon el voltam keseredve. Majd írd meg, mi lett az eredmény, nagyon szorítok, hogy jól alakuljanak a dolgok és egészséges legyen a pici a pociban!!!!

2013. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nagyon örülnék,ha egyből megkapnám!Írok mindenképp,hogy mi volt.Bár lehet csak késő délután,mert azt mondták sokan vannak.
2013. ápr. 29. 15:56
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt esetleg megtudjátok mondani,hogy képet vajon kaphatok?Mert a 12 hetesen nem kaptam.
2013. ápr. 29. 17:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja, nem mindenhol adnak képet.
2013. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!