Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt sportolás/mozg...

Terhesség alatt sportolás/mozgás kérdés, aki szakértő válaszolna?

Figyelt kérdés

2 hónappal a terhesség előtt elkezdtem ezt csinálni,csinálhatom amíg nem esik nehezemre? most 7 hetes vagyok.

http://www.youtube.com/watch?v=La14c-9TAe8&feature=related



2013. ápr. 29. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Lazább tornát csinálnék, de ilyen hirtelen mozdulatokat biztos nem. Nem hiszem, hogy használ...
2013. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Semmi bajod nem lesz tőle, csinálhatod nyugodtan ameddig nem érzed nyűgnek és jól esik.

De amint egy árnyalatnyit is kellemetlen, hagyd abba!

2013. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Mehet nyugodtan, de így van, ha kellemetlenül érzed magad közben akkor hagyd abba és halaszd el a szülés utánra! :)
2013. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. ápr. 29. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináld amennyi jólesik, de a hirtelen rúgásokat kihagynám, pont a pocakod alsó részét macerálja. Hasizomgyakorlatot sem szabad ilyenkor csinálni (én legalábbis így tudom)
2013. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fcsenike ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom terhesség alatt nem ajánlott a futás, biciklizés, ugrálás ilyesmi. Én is kihagynám a videóban szereplő hirtelen mozdulatokat, rúgásokat, has izomerősítő gyakorlatokat. Vannak jó kis terhes tornák...szerintem nem hiába.

(amiket írtam, azt az orvosom mondta)

24 éves, 11 hetes 4 napos kismama :)

2013. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!